💥💚איך לתכנן את השהות בריו בדרך הטובה ביותר💚💥

ברזילאו למוצי'לר, 09/05/2019 159

ריו דה ז׳ניירו, העיר שתעיף לכם את הפוני.. בעיקר בגלל הדאון.. אבל גם כי אין כמוה! העיר המרהיבה… היפה בברזיל ואולי ביבשת כולה.. (הגזמנו? לא נורא תזרמו…😄) ✨נתחיל מהחלק הכי מעניין: כמה זמן להקדיש לריו?
 אנחנו ממליצים על מינימום 4 ימים... הנה לו״ז לדוגמא ל-5 ימים בריו:

 יום 1⃣ - יום ההגעה: תלוי מתי הגעתם… אם הגעתם בצהריים והלאה תתחילו ביום רגוע - אחרי שהוצאתם / המרתם כסף, התאפסתם.. לכו לחוף איפנמה ותמשיכו לשקיעה בארפואדור. אם הגעתם בשעות הבוקר, אחרי מנוחה קצרה צאו לפעילות כיפית כמו דאון או טיסת הליקופטר. יום 2⃣ - טיול בעיר שיכיר לכם את העיר הכי טוב שאפשר (אל תשכחו להזמין מראש ולקבל הנחה שווה על הדרך). יום 3⃣ - טיפוס לפדרה דו טלגרפו (הסלע ש״נתלים״ ממנו) ובערב מסיבת יאכטה. יום 4⃣ - שופינג בבוקר והשתתפות בחזרות לקרנבל בערב! יום 5⃣ - חופים במשך היום, הר הסוכר לשקיעה וסבב בארים ב-Lapa או מסיבה באחד המועדונים השווים בקופהקבנה או איפנמה.

 ✨מה כדאי לסגור מראש?
 ✔כמובן לינה - לא משנה מתי אתם מגיעים, אם בשיא העונה או בתקופה רגועה יותר, אנחנו ממליצים לסגור את הלילה הראשון שלכם בריו (הוסטל / מלון / דירה) כדי שתהיה לכם נחיתה רגועה. אחרי שתנחתו ותתאפסו תוכלו להחליט אם בא לכם להמשיך ללון באותו המקום או להחליף למקום אחר. ✔אטרקציות - בגדול את רוב האטרקציות והטיולים אין צורך להזמין מראש. אז מה כן? בריו יש כמה דברים שאתם יודעים בוודאות שאתם הולכים לעשות כמו איסוף מהשדה, טיול בעיר (שלא תלוי מזג אויר), אז אותם אנחנו ממליצים לסגור מראש כי כמו בלינה, הכי כיף להגיע לעיר בראש שקט שהדברים החשובים כבר סגורים לכם. הדבר נכון במיוחד אם אתם מגיעים לריו בשיא העונה (חודש לפני ואחרי הקרנבל), אז כל הטיולים השווים מתמלאים ממש מהר והנהגים המומלצים כבר תפוסים. אבל יש גם דברים שאתם יודעים שאתם הולכים לעשות כמו דאון או טיסת הליקופטר אבל אלה הם תלויים במזג אויר ולכן אפשר לחכות ולסגור אותם כשאתם כבר בריו. ✨מה זה אומר להזמין מראש? לטיולים אין הגבלת זמן כמה מראש כדאי להזמין. גם אם אתם מגיעים לריו בעוד חודש, וגם אם בעוד שלושה ימים, שווה לסגור מראש את ״האטרקציה״ המרכזית בעיר, זה גם יעזור לכם לתכנן את שאר השהות שלכם בריו. אנחנו גם מאוד ממליצים לצאת לטיול בעיר ביום הראשון או השני שלכם בריו, הטיול עושה המון סדר לגבי איפה נמצא כל מקום והמדריך נותן המון טיפים שימושיים על העיר ומה שווה לעשות (זה נכון לטיול בו המדריכים הם טובים ומלאי ידע כמובן :) )

למידע נוסף על: ריו דה ז´נירו ברזיל
תגובה חדשה