קבוצת פייסבוק

מידע עדכני על האיגוואסו - 2019

שלום

30/03/2019

צד ברזילאי - בעיקר נוף פנורמי של המפלים שנמצאים בצד הארגנטינאי. הגעה: אובר משדה התעופה 8 ריאל, אפשר גם אוטובוס. בכלל עדיף להשתמש ברובד איפה שאפשר. כניסה עולה 70 ריאל לאדם (בערך 65 ש"ח). השכרת לוקר 30 ריאל. אוטובוס של הפארק לוקח אותך למסלול הליכה של שעה וחצי - שעתיים (תלוי בכמות התמונות...). ההליכה לא קשה, ברובה נגישה גם לכסאות גלגלים. בסוף המסלול יש מקום עם כמה מסעדות (אחלה אסאי), ומשם לוקחים אוטובוס לכיוון ההפוך. המקום לא עמוס במיוחד. פארק ציפורים - 200 מטר מהפארק. כניסה עולה 45 ריאל. מקום נחמד להעביר בו שעה פלוס. הגעה לפוארטו איגוואסו (צד ארגנטינאי) אובר לגבול (16 ריאל) ומשם אוטובוס (3 דולר). הכל מתוקתק ופשוט, כולל מעבר הגבול. הערה כללית על ברזיל - הייתי שם רק חצי יום (בדרך מהארץ לארגנטינה). עדיף לא להוציא כסף מהכספומט עקב עמלות מטורפות ופשוט להתנהל עם אשראי. צד ארגנטינאי - אפשר להעביר יום ומעלה בפארק. הרבה מסלולי הליכה. הגעה: אוטובוס של חברת rio Uruguay המחיר 360 פזו הלוך ושוב. כניסה 800 פזו לאדם (50 ש"ח נכון להיום). בפארק יש שלושה שבילים מרכזיים - צהוב, כחול ואדום. יש רכבת הפתעות חינמית בפארק שמגיעה לקצה של המסלול האדום - מפל "גרון השטן" (אחד המרשימים בעולם ללא ספק). הפארק יפה, מלא בחיות שמנסות לחמוד לך את האוכל, פרפרים וטוקנים על העצים. אוכל בפארק - יש כמה מסעדות/בתי קפה. בגלל המשבר הכלכלי המחירים סבירים לחלוטין (נניח 300 פזו לארוחה -6 דולר) ואין צורך להיגרר עם מלא אוכל מהעיר. כן אפשר להביא מים כי הם קצת יקרים. שיט למפלים - חוויה לא זולה אך מגניבה (2500 פזו לאדם). כל הסיפור אורך שעתיים, מתוכן פחות משעה של שיט אל תוך המפלים. רטוב ומגניב. יש גם אפשרות לשיט מפלים מהצד הברזילאי. בכניסה לפארק הברזילאי יש עמדה. המחיר קצת יותר יקר כמדומני. מונית לשדה התעופה מפוארטו איגוואסו- 700 פזו. יש גם שאטלים מהתחנה המרכזית לשדה עד השעה 18 וחצי במחיר של 200 פזו לאדם. המלצות למסעדות אין ממש, האוכל סביר ממה שניסינו, לא יותר מזה. מלון סבבה ברחוב הראשי, לא רחוק מתחנת האוטובוס (125 hotel) עם ארוחת בוקר טובה. טיפ: נורא מפחידים פה לגבי חוסר היכולת לשלם באשראי בארגנטינה. נראה שהרבה מהדברים אפשר לשלם באשראי ללא תוספות לחיוב (בטח באיגוואסו, וגם בבואנוס איירס), בלי להיגרר עם מאות דולרים ובלי לחפש חלפנים ברחוב.

למידע נוסף על: ברזיל פוז דה איגוואסו

עזרנו לכם? הזמינו אותנו לקפה

הזמינו אותי לקפה

עזרנו לכם? הזמינו אותנו לקפה

הזמינו אותי לקפה

מתכננים טיול לברזיל ויש לכם שאלות? הצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק של גרינגו ותוכלו לקבל תשובות ממטיילים נוספים וגם מישראלים שגרים בברזיל.

🔥לקבוצת הפייסבוק🌎

מתכננים טיול לברזיל ויש לכם שאלות? הצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק של גרינגו ותוכלו לקבל תשובות ממטיילים נוספים וגם מישראלים שגרים בברזיל.

🔥לקבוצת הפייסבוק🌎
תגובה חדשה