אין כמו MAYUC בראפטינג

Nofar
03.12.2006
לא ברור לי מי זה מלכלך פה על חברת מאיוק - יש מצב שזה ישראלי שעובד בשביל החברה המתחרה בקוסקו. אבל שתדעו, עשיתי עם מאיוק ראפטינג יותר מפעם אחת (שלושה ימים, ואז פעמיים יום אחד) ולא נתקלתי אף פעם בחבורה כזו של מקצוענים. בדקו לי תמיד את החגורת בטיחות, תמיד וידאו שכולנו יודעים מה ההוראות, תמיד דאגו שאנחנו בסדר, לפני -אחרי - ובמהלך הראפטינג. הם גם החזירו קבוצה לא מזמן כשראו שהנהר יכול להיות מסוכן מידי, והזחריו את כל הכסף - כמו מקצוענים אמיתיים. כל חבריי וכל האנשים בהוסטל שלי (והייתי בקוסקו הרבה זמן) עשו כולם כמעט דרך מאיוק ולא היה אדם אחד לא מרוצה. אז אל תקשיבו פה לדברי הבלים בגלל תחרות מסחרית... שלא נדבר על זה שהם מתים על ישראלים, ורובם מדברים קצת עברית, והם יעשו הכל כדי שנהיה בטוחים במים. חשוב שכולם יידעו - ראפטיג זה הכי כיף בעולם אבל גם מסוכן כי הנהר מסוכן. יש אנשים שלא עוקבים אחרי על ההוראו או שלא עושים מה שהמדריך אומר. אין מה לעשות, לפעמים יש תאונות - זה מקצוע מסוכן. אבל מאיוק הם החברה הכי טובה (ולא הכי זולה אגב) שתמצאו בקוסקו עם המדריכים הכי טובים שיש. אל תתנו למתחרים לבלבל אתכם. אין כמו מאיוק!
תגובה חדשה

נו, ו...?

Nofar

13.03.2007

אוקי יש לי חידושיםץ מאז עשיתי בעוד חברות רפטינג. עוד פעמיים... איך אני איתך?? היום אחרי חודשים רבים שאני בקוסקו (הייתי מספר חודשים בארגנטינה וצ´ילה וחזרתי) ולמדתי קצת להכיר לעומק את כל הנושא, גם את מאיוק וגם את המתחרים, אני עדיין חושבת שאין עליהם. אני גם פוגשת בלי סוף ישראלים שמסכימים איתי. ויש לי גם חברים באריק אדוונטורס ופגשתי ישראלים שעשו איתם וגם כן נהנו מאוד מאוד. אני גם מכירה את אחד מהאחראים שם שהוא בחור מקסים ואחראי. אבל לא עשיתי איתם רפטינג אז אין לי מושג איך הם. אני רק יודעת שהשיטה שלהם להביא לקוחות היא פשוט להיות הכי טובים שאפשר ולא ללכלך על חברות אחרות, כמו שחברת סוויס ראפט עושה. ויום אחד כשבאו החבר´ה של סוויס ראפט להוסטל שלנו והורידו בגועל נפש את השלטים של כולם ושמו את שלהם, והערנו על כך לבחור - הוא התנפל עלינו ואיים עלינו שלא נעיז להתערב. אני והחבר´ה שהיו איתי ממש נבהלנו. אז את האמת - עם בחור כזה לא הייתי רוצה לעשות רפטינג בחיים!! השורה התחתונה - יש פה הרבה חבר´ה טובים בכל מיני חברות - מאיוק אריק ועוד. אבל היחידים שממש נתקלתי בהתנהגות לא הולמת ומבהילה הם סוויס ראפט. אז צאו לכם לרפטינג ופשוט תיזהרו ותהנו כמה שאפשר! כי אין כמו רפטינג, ואין כמו רפטינג בקוסקו!! ואל תשכחו לבוא אח"כ לסלסה להשלים את חווית קוסקו המלאה :)

לא נתקלת כי לא עשית באחרים

Roy

16.12.2006

זה שעשית במיוק 3 פעמים ובאף חברה אחרת אתה לא יכול לקבוע כלום על מיקצועיות של חברה או לקבוע שהם הכי טובים , הדבר היחידי שאתה יכול להגיד שזה נהנתה מאוד.

י

דני

05.12.2006

אנחנו בתור מטילים רשמנו את הכתבה בעיקבו מצאים  שמצאנו ועל בטוח שאנחנו לא רשמנו את הכתבה בעיתון על חברת מיוק הכתבה סרוקה ומצורפת תיפתחו את הלינק בכתבה  נימצת שם על כמות הרוגים ועל הרשלנות של המדריך במיקרה הנל