הבית הפתוח של יוסי - לא מומלץ!

שרון
04.02.2013
בבית הפתוח של יוסי יש דורמס שזה דירות גדולות ממש יפות ונוחות, שמכילות 10 מיטות. היינו שם בערך ארבעה לילות ומאוד התאכזבנו מהיחס של יוסי, הוא בהתחלה מאוד נחמד ולבבי, אבל מהר מאוד הבנו שיש לנו עסק עם איש לא אמין. הוא מציע לעשות דרכו טיולים למונטה ורדה וללה פורטונה (הקנופי והמעיינות החמים) הוא לוקח מחירים מאוד גבוהים ולא מוצדקים, הוא סגר לנו הוסטלים ב20$ ללילה וכשהגענו הבנו שזה עולה לא יותר מ12$. אז תבדקו טוב טוב מחירים וקחו הצעות לשאטלים גם מסוכנויות אחרות. כשהיינו לא היו מים חמים, והוא כל הזמן דחה אותנו בטענה שהאינסטלטור חולה (או כל חירטוט אחר..) והשיא היה כשהייתה הפסקת מים שבת שלמה, בטענה מופרכת שבכל חאקו אין מים (אבל בבניין ליד הם זרמו בלי בעיה..) בקיצור, עדיף לא להגיע לשם, יש עוד הרבה הוסטלים טובים יותר..
תגובה חדשה

יוסי ומרי בית פתוח -זוג נוכלים

רחלי

18.04.2015

הבית הפתוח של יוסי ומרי - הוסטל של נוכלים יוסי הוא נוכל ישראלי מספר אחד במסווה של איש דתי ומלאך. קשה לעבוד עליי אבל הוא עשה הצגה כ"כ טובה בהתחלה שקשה היה לעלות עליו. בשיחת טלפון עימו לפני טיסה אומר לכם כל מה שתרצו לשמוע ואז כאשר אתם תקועים בשדה ותלויים בו לחלוטין מחליף פנים. פשוט מנצל ישראלים שסומכים עליו כישראלי שעוזר לישראלים אחרים. מנצל את תמימותם כדי לקחת מחירים כפולים ומכופלים. אומר שנהג יאסוף אתכם מהשדה להוסטל ללא תשלום ואז גובה על כך 80 דולר כאשר מונית יכולה לעשות זאת בפחות. אמרתי לו שאני לא רוצה ואז אמר לי טוב אני אקח לך חצי מחיר. הבנתי שפתאום לינה אצלו עולה גם כפול. הבנתי מאוד מהר עם מי יש לי עסק והלכתי למקום אחר. בדקו טוב טוב מחירים לפני ואל תתקרבו אליו.

המשך דברים

שרון

23.02.2013

לשם ההגינות אני מפרסמת את תגובתו של יוסי שהגיעה לפייסבוק שלי, מספר ימים לאחר שהטיפ שלי פורסם בגרינגו. Conversation started February 11 6:20am Yossi Elmakayes שרון הדתיה הצבועה .... כפויית טובה ורכלנית בעלת יופי פנימי וחיצוני מכוער ביותר.... ובכן לקח לי טיפה זמן אבל הייתי חייב לאתר אותך ולהזכיר לך שתיראי את דמותך הנצלנית מול המראה .... מלאת שקרים שכמותך... היתחננת ליציאת הטיול והיה כייף כפי שהיצהרת.... לא שילמת $20 שילמת $15... הוחזרו לך הפרשי הכסף בזמן הצ×ק אאוט .... את זה שכחת לציין בתיכתובתך השיקרית והניסיונית להכפשה... זה לא יעזור לדמות מגעילה שכמותך... את השם שלנו והמוניטין והאמת והמסירות מיכל הלב שאנו נותנים למוצילרים והמטיילים והשבתות בחינם... והרי דצותך החסודה והצבועה ישבה בשולחן שבת עשיר ובשפע ללא תמורה... בØה מיכל הלב... זה היה כך יימדיך ליהיות כך... ולך הדתייה הצבועה מותר ללכת לים וליכתוב ולהיצטלם בשבת... ולבריכה... נהינת אאהה... שמרתי לך על הדברים ללא תמורה בניגוד לכל המקומות האחרים שמחייבים... כולם פה אחד אמרו שסידרתי לכם טיול מקסים והיה מדהים ונוח ובילעדיי זה לא היה כזה כייף... ככן כן... הייתה בעיית מים חמים שקיבלה פיתרון אחרי שנסעתם... ובשבת היתה הפסקת מיים בעיר עקב פיצוץ צינור ראשי ולא היה מיים במיבנה הסמוך... להזכירך הוא גם שייך לי... והרי נהינת בבריכה שלו ואף היצטלמת בשבת... והמיים חזרו בשעה 17:00. סתו הבחור היתלונן עליכן כ2 מלוכלכות לאור העובדה שמיסכן נאלץ מהבושה לנקות אחגיכן והטינופת שמשאירות בנות אחרי שאוכלות סלט ואבוקדו וכך ניראה הבסיס שלך בסדר יניקיון ואיכפתיות מהסביבה שלך. לפחות תאאי שהחינוך מבית הוא חיובי וגם אז עלייך לינהוג בצביעות. ילדה טיפשה ומלוכלכת וצבועה והמנסה להכפיש לשווא.!!!!! השם ישלם לך כגמולך לאור דרך מעשייך בהבעת שרירים לא לעיניין ושיקריות .!!! אאחל לך שכל חייך תיראי כפי שאת והצלחתך תמיד תישאף לאפס. כל זמן שלא תתקני את דרכייך ודרך מחשבתך הניבזית לשווא כך גם תראי מול המראה. מכוערת ומגעילה תרתי משמע. שיקלי את דרך מחשבתך ונהגי בהתאם ובהגינות לשם שינוי....!!!! הסירי את אשר כתבת בגרינגו במיידי... תישאלי את חברייך כמו לידור ההודי המקסים מדימונה ועוד כיצד הם הכי נהנו שבעולם כמו עוד למעלה מ2900 ישראלים שיודעים שההגינות