קרטרה אוסטראל-הוואן של חוליאן

adi, 09/12/2011 2873

מטיילים יקרים! עזבו אתכם כאבי ראש של טרמפים לקרטרה, מצאנו את הוואן המושלם שיארגן לכם אחלההה של טיול!!! שמו חוליאן, הוא ישראלי ארגנטינאי שהחליט לפתוח סוכנות חדשה בברילוצ´ה ואנחנו היינו ברי המזל(וגם קצת חששנו, לא נשקר) הראשונים לצאת איתו, אבל כשסיימנו אחרי 6 ימים הבנו שעשינו את הבחירה הנכונה! פגשנו את הבחור ליד בית חב¨ד בברילוצ´ה והוא הציע לנו לצאת איתו במחיר שיותר זול משאר החברות בגלל שהוא היה ממש חדש ב¨שוק הסוכנויות. יצאנו 8 אנשים, הבחור נהג זהיר לחלוטיןןן עם אחלה של שירים בוואן!! נוספ על כך הוא התמקח על כל מחיר בהוסטלים המקומיים שבדרך והביא אותנו לכל האטרקציות המקומיות השוות כגון- טיפוס לקרחון התלוי, מערות שייש, אפילו קורס אילופ אלפקות לפני בוליביה!! (גם אנחנו לא האמנו שיש חיה כזאת!), רכיבה על סוסים וכו´, בקיצור- חוליאן הוא הבחירה המושלמת לקרטרה אוסטראל!! לגל העולה שביניכם, אפשר לתפוס אותו גם באל צ´אלטן כשהוא מסיים את הקרטרה היורדת! תעשו חייםםםם

למידע נוסף על: קויאיקה צ'ילה

תגובות

????

ayelet, 30/12/2011
איך אפשר ליצור עם חוליאן הזה קשר? אנחנו רוצים לעשות את הקרטארה מדרום לצפון בוואן וכרגע האופציה היחידה שלנו היא הוואנים של עידו ולאון ואנחנו פחות רוצים אנחנו מחפשים לסגור איזה 8 אנשים וואן איך אפשר לתקשר איתו לגבי שבוע הבא?

help

ayelet, 29/12/2011
היי מה קורה? אנחנו נמצאים כרגע באל קלאפטה ורוצים לעשות בערך ב2 לינואר את הקראטרה אתה יודע אולי איך אפשר ליצור איתו קשר מראש?

ahla tip!!

ben, 11/12/2011
gam ani yazzati eim julyan!! behehlet habhira hanehona! mumlazz!!
תגובה חדשה