נירית

19.06.2006

מקומות לינה מומלצים וסוגיית הקרנבל...

קודם אני אתחיל עם סוגיית הקרנבל שמעסיקה במשך שבועות עוד לפני שהוא התחיל...אז ככה, חברה שלי ואני עוד התחלנו בהיותנו בארץ לחקור את הנושא ולברר היכן לעשות את הקרנבל - ולבסוף קרה שביום של הקרנבל עצמו עוד לא החלטנו איפה אנחנו עושות אותו. התוצאה הסופית היתה שעשינו אותו בשלושה מקומות שונים (!!!) ולהלן ההמלצות שלי: בגלל שהיינו שתי בחורות ולא טיילנו עם עוד חבורת בנים נסענו לעשות את הקרנבל באולינדה / רסיפה כי שם כביכול זה הקרנבל ``הרגוע`` ובכל זאת בין הטובים. אז זה מה שיש לי להגיד בנושא: חרא של קרנבל!! אולינדה ורסיפה אלו שתי ערים מסכנות ועלובות ואפילו מקום נורמלי לאכול לא מצאנו, הקרנבל היה נראה כמו יום העצאות ברחוב הראשי של העיר עם מלא דוכנים של שישליקים וילדים קטנים שרצים ומשפריצים קצף שלג על כל בחורה שניה. לטעמי, היה מחריד שם. אני אישית מאוד התאכזבתי לגלות שזהו ``ה-קרנבל`` של ברזיל. אחרי יומיים (ארוכים מדי) עזבנו את אולינדה / רסיפה ונסענו למקום הכי שערורייתי לעשות בו את הקרנבל - סלבדור. סלבדור זו עיר מדהימה, נכון היא יותר מסוכנת מהרבה מקומות אחרים בברזיל - אבל אם נוהגים בחוכמה ולא ``מחפשים צרות`` אין שום סיבה לתקלים מיותרים. אני לבסוף טיילתי בברזיל חודש וחצי בלי תקל מיותר אחד. סלבדור זו עיר גדולה, הקרנבל בה הוא כל כך תוסס, שמח, המוסיקה והאמנים שמופיעים שם זה באמת משהו מיוחד ונהנתי מכל רגע. כמובן שאני חייבת להוסיף ולהדגיש - שלא מומלץ לבנות להגיע לקרנבל בסלבדור לבד - אנחנו היינו עם 7 בנים סביבנו ורק אז מצאנו את עצמנו כמעט יכולות להיות בטוחות. ביום האחרון של הקרנבל בסלבדור עזבנו לאריאל דה אגודה - ששם הקרנבל נמשך עוד 3 ימים אחרי שנגמר בסלבדור ולכן יצא לנו גם שם להיות בקרנבל - חשוב לי לציין שההמלצה שלי לגבי אריאל דה אגודה היא לא אישית אלא ממש ככה רוב יוצאי קרנבל אריאל דה אגודה חושבים - לא לעשות שם!! זה נראה עלוב, משאית וחצי בלחץ ברחוב וממש אכזבה לטעמי. שוב, תלוי מה כל אחד מחפש ואוהב - מי שרוצה להחליק את הקרנבל הזה ובכלל לא להיות חלק ממנו שיסע לשם. מי שבא בשביל לראות מה זה קרנבל בברזיל - שיגיע לסלבדור. לגבי ריו דה ז`נרו - לא עשיתי שם, אבל מאוד יקר, זה ממש מתיור ומיועד יותר לתיירים עמידים ודווקא שם הכי מסוכן. מורו דה סאו פאולו - האי הכי חלומי בברזיל, לא לעשות שם א

למידע נוסף על: ברזיל רסיפה
תגובה חדשה

אל תקשיבי להם

חגית

02.09.2012

נירית, כתבה ממש טובה ומפורטת, בדיוק כמו שאני מחפשת. תודה על ההשקעה!

NIRIT THANK YOU VERY MUCH

hila

02.02.2007

דבר אחרון...

נירית

12.01.2007

להגיד שהכתבה "עלובה" זה ממש אבסורד במקום לומר תודה על כל הכתובות שהשארתי אתה מכנה אותה עלובה. לדעתי יש המון אנשים שזה יעזור להם וחבל שאם כבר מישהו כאן מאוד שלילי זה אתה!

חבל שאתם מסיקים מסקנות שגויות

נירית

12.01.2007

איך שום דבר שלילי בכתבה חוץ מענייני טעם וריח בנושא הקרנבל. הדגשתי שזו המלצה שלי, כל אחד ומה שהוא אוהב, המלצתי איפה לעשות ואיפה לדעתי לא. מעבר לזה כל הכתבה היא כתובות של מקומות לינה וטיפים אין פה שום טון שלילי חבל שיש כאן אי הבנה לגבי הכתבה.

ברזי מדהימה

הילה

02.12.2006

ברזיל מדהימה מהממת ויפה!!!!!! מומלץ בחום לטוס לשם אני הייתי חודש וחצי ונהנתי מאוד מאוד

יש לך בעיה בהבנה...

נירית

22.11.2006

צר לי אבל נראה לי שיש לך בעיית קריא חמורה... מי אמר שברזיל לא מדהימה? היא אכן מדהימה ונהנתי בה הכי. את ממש מסיקה מסקנות, בסך הכל המלצתי מה לא כדאי בכל מדינה, גם המדהימה ביותר, יש דברים לא מומלצים... שורה תחתונה תחזרי לכתה א´, תלמדי הבנת הנקרא ודברי איתי.

... הזויה

zlil

22.11.2006

תגידי על כל מקום שהיית כתבת שהוא עלוב ומכוער ומי יודע מה עוד.. עשו טובה ברזיל מדהימה! אל תקשיבו לה!