לא לנסוע עם חברת ANDESMAR

עמיר
01.03.2010
אנחנו ממליצים לא לנסוע עם חברת ANDESMAR. דבר ראשון, כי המחירים שלה גבוהים לרוב משל שאר החברות, האוכל והשירות שתקבלו יהיו פחות מוצלחים משל רוב החברות (למרות הבטחות שאולי ייתנו לכם בנקודות מכירת הכרטיסים) וחצי מהזמן הסרטים שיוקרנו יהיו בספרדית´כאשר בשאר החברות הם יהיו באנגלית. אך מעל הכל, מדובר בחברה בלי טיפת מודעות לשירות ועם המון טעויות, כך שאם הזמנתם מקום למחלקת קאמה (מיטה) ושמו אתכם במקום זה בסמי קאמה (חצי מיטה) למרות ששילמתם עבור מחלקה אחרת, יגידו לכם במחלקת שירות הלקוחות שזוהי בעיה שלכם, לא לפני שיטרטרו אתכם בין נציגים שונים למשך כמה שעות, ויאלצו אתכם לשלם על השיחות וההמתנה (אם אתם לא דוברי ספרדית, צפו להמתנה ארוכה יותר). כמובן שאת הכסף שלכם לא תקבלו... בהתחלה רק שמענו על דברים כאלו מאנשים אחרים, אך אחרי שזה קרה לנו, החלטנו להפסיק להיות אדישים ולנסות וליידע כמה שיותר אנשים. נשמח אם תעבירו את האזהרה הזאת הלאה ותסעו במקום זה בחברות כמו פלאצ´ה בוס, ויה בארילוצ´ה וחברות מוצלחות נוספות.
תגובה חדשה

כל כך נכון!!!!!!

הילה

20.01.2012

מסכימה כל כך!!!!! הם נוראים!!!!

חוויות שונות לגמרי

tali

22.05.2010

אני נסעתי כמה פעמים עם החברה הזאת (וגם עם אחרות) וזו חברה בסדר גמור! מסנטיאגו זו כמעט החברה היחידה שמאפשרת הזמנה אונליין, בלי צורך להזמין כמה ימים מראש ויש להם שירות לקוחות מיידי באינטרנט ובאנגלית! אצלנו היה סרט באנגלית (בניגוד לקליפים שמראים ברוב החברות) ובנוסף לארוחת צהרים (סנדביץ ושתייה) חילקו שתייה חמה בסוף הנסיעה. בקיצור, חבל להכפיש סתם בגלל טעות אחת שעשו לך בהזמנה

בכלל לא מסכים

gil

29.04.2010

אני חייב לא להסכים.. עד היום נסעתי מספר פעמים באנדסמר וכל פעם היה שירות למופת ואוכל טוב ואף פעם לא נעשתה שום טעות עם ההזמנה שלי לגבי הסרטים בספרדית - צריך פשוט לדעת לבקש מהדייל.. ואל תטעו שבחברות אחרות שמים רק באנגלית.. כבר הייתי בהמון נסיעות ששמו בספרדית.. ולדעתי אנדסמר היא חברה שאפשר לסמוך עליה..