אזהרה: FUN PATAGONIA - לא להתקרב!!

shira
09.02.2010
היי לכל המטיילים היפים והמאושרים שבדרך! רציתי לשתף אתכם בחוויה מאד לא נעימה שעברתי בהוסטל הזה, ולקוות שאנשים ילמדו ויתרחקו מהמקום הזה ככל האפשר. ישנתי בפאן פטגוניה 5 לילות, כאשר בלילה האחרון שלי שם נגנב לי מהארנק שהיה עמוק בתוך התיק בחדר כ600 פזו ועוד 70000 צ´יליאן שהם כ530 ש¨ח. ההוסטל מלא רק בישראלים, לא ניתן לנעול את הדלת ואומנם הבעלים מתגאה שאצלו אין גניבות - אבל מסתבר שכן, ובלי שום רחמים או סנטימנטים. פקידת הקבלה הישראלית המעוותת שנמצאת במקום, הילה שמה, אומנם ניסתה להרגיע אותי בהתחלה בהבטחות שווא שלמחרת בבוקר לא יתנו לאף אחד לעשות צ´ק אאוט לפני שיבדקו את כולם ושבנוסף הבעלים, טורקו שמו, יעזור לי על הבוקר ויסדר הכל - אבל כמובן שהכל היה שקר ולמחרת מי שהיה צריך ללכת הלך באין מפריע והגדיל לעשות טורקו חולה הנפש וצרח עליי ובייש אותי מול כל ההוסטל, קרא לי שקרנית, איים עליי ונתן לי 45 דקות לעוף עם חברותיי מההוסטל. כשראה שאני לא מסכימה לעזוב עד שהוא יקשיב למה שיש לי להגיד, הוא הזמין משטרה והשפיל אותי כמו שלא הושפלתי מעולם. בנוסף, הוא דרש שאשלם לו את הכסף על הלילות שישנתי למרות שהוא ידע שאין עליי פרוטה בגלל שגנבו לי את כל המזומן שהיה לי. כמובן שלא שילמתי לו בסופו של דבר ופשוט ברחתי משם, אבל זו באמת היתה אחת החוויות הקשות שעברתי ואני ממליצה בחום ל ה ת ר ח ק משם, למרות הישראליידה השמחה והאווירה הכביכול חיובית. אם תזדקקו לעזרה - אף אחד לא יהיה שם לעזור לכם!
תגובה חדשה

עזבו בחורה משוגעת

dan

19.02.2010

שלום!!!! גם אני נכחתי בהוסטל בעת התקרית המצערת. יש כמה עובדות שהושמטו מהסיפור. בהוסטל אומנם לא ניתן לנעול את הדלתות, אך בכל חדר יש לוקרים כמספר המיטות אליהם ניתן להכניס את המוצ´ילה. התיק ממנו נגנב הכסף הושאר על המיטה ללא משגיח, בעת שבעליו עזבה את ההוסטל ונסעה להחליק על הקרח, לשם הסיע אותה ואת חברותיה טורקו בעליו של ההוסטל ללא כל תמורה. אין ספק שזהו מקרה מאוד לא נעים אך לאחר התקרית הבחורה יצאה מכל פרופורציה והתחילה לצעוק בהוסטל כמו משוגעת ולא ניתן היה להרגיעה במשך מספר שעות, כך שבנוגע להשפלה היא עשתה את העבודה טוב מאוד לבדה!!! בתור אורחת בהוסטל שמחתי מאוד על ההחלטה לסלקה משם לאחר שאיימה כי אם לא יערך חיפוש בתיקים של אנשים היא תגנוב מכולם כדי להחזיר את הסכום האבוד! יש לציין שעובדי ההוסטל המקסימים והמסורים ניסו לעזור ולהרגיע במשך מספר שעות למרות מטר הקללות שהוטח בהם מאותה הבחורה. צר לי שיש אנשים שלא יודעים לקחת אחריות אישית על מעשיהם. זהו הוסטל מצויין שחבל ממש לפספס!!!! וכן כמו בכל מקום רצוי תמיד להשאיר את החפצים נעולים!!! מומלץ בחום אין עוד הוסטל חמים וביתי שכזה!!!

בולשיט!!! אין כמו פאן פטגוניה!!!

shay3

14.02.2010

בכל מקום יכולים לשדוד ואת לא בצבא שיתחילו לעשות מסדריי בושה לאנשים! חוצפנית!!! גם אני הייתי מזמין לך משטרה! ובאיזה זכות את פותחת את הפה על הילה?! אין על הילה וטורקו מלך הבן אדם הכי טוב שפגשתי בטיול!!!

תגובה

doron

13.02.2010

שלום לכל קוראי הטירופ אני נכחתי במקום באותו הרגע ומה שהלך שם היה פשוט יציאה מפרופורציות אני אישית מאוהבת במקום באנשים ובעיקר בטורקו המדהים שמטפל במסירות בכל אנשי ההוסטל ואפילו לקח ולא פעם אחת ישראלים שהזדקקו לטיפול רפואי באוטו הפרטי שלו למרפאות פרטיות וזה רק קמצוץ מהאהבה הענקית שהוא ועובדי ההוסטל מעניקים הילה מדהימה ולא נותנת שום הבטחה בידיעה שלא תוכל לקיים אני כרגע כותבת תגובה זו ממחשב של ההוסטל לאחר שחזרתי אליו בפעם השנייה הוסטל כייפי והאנשים פה זה אנשים להמשיך איתם את הטיול המקרה שקרה מצער אותי מאוד אך זה אינו אשמתו של אפ אחד אני קוראת למקום הזה בית ואין הרבה מקומות שזוכים לתיאור הזה ממני אז תבינו לבד!!!