בבקשה לא לישון ב-alem

ינון
20.12.2009
שלום את מה שאני עושה עכשיו אני לא נוהג לעשות כי אני לא אוהב לפגוע בפרנסתם של אנשים אך את הדבר שעברתיאני לא מאחל לאף אחד. ישנתי עם 2 מחברי בהוסטל alem שבהתחלה נראה בסדר גמור.ביום השני החלטנו לנסוע לטרק .טיול יומי בלפז.קמנו ב6 בבוקר ויצאנו מהמלון.אני תיכננתי לקחת איתי את הipod שלי אך גיליתי בבוקר שהסוללה נגמרה.לטומי חשבתי שאין לי ממה לדאוג כי אני ישים את האיפוד מיתחת לכרית ואסגור את הדלת עם מפתח, וזה מה שעשיתי. הנהלים של ההוסטל הזה הם שצריך להפקיד להם את המפתח כשאתה עוזב את המלון,כי "אין להם מפתח אחר".כשחזרתי בלילה גיליתי לפני השינה שהאיפוד נעלם ושסידרו לנו את החדש וניקו אותו.דיברתי עם אחד העובדים בקבלה והוא אמר לי שהוא לא יודע כלום ושאני ידבר עם המנהל בבוקר. בבוקר קמתי ועסיתי מסדר לכול התיק שלי בעזרת חברי במטרה לבדוק שבאמת גנבו לנו אותו.דיברתי עם המנהל ובמקום שהוא יגיד לי שהוא יבדוק הוא התחיל לצעוק עלי ולהתגונן שאני ישראלי ושאני משקר ולא רוצה לשלם על המלון וכל זה רק שקר.אמרתי לו שאני כן רוצה לשלם על המלון ושיביא לי את האיפון שנגנב.התברר לי שיש שם רק עובד ניקיון אחד וגם מפתח אחד כך שרק לעובד היתה גישה והוא גנב לי את האייפון בטוח,דיברתי עם אותו עובד והוא הכחיש ישר.הזמנתי משטרה ושני השוטרים שהגיעו לא ממש עזרו לי ,הם דיברו עם אותו עובד ניקיון והוא הכחיש בשנית.הספרדית שלי טובה מאוד כך שיכולתי להתעמת איתו,והבטחתי לו 50 דולר ורק שיחזיר לי את זה,בנוסף גיליתי מתייר שישן שם כבר חודש שאותו עובד גונב להרבה אנשים דברים והוא קרוב משפחה של המנהל.לבסוף רבתי עם בעל המלון ואמרתי לו שאם הוא לא יחזיר לי את האיפון אני יגיד לכול הישראלים בדיוק מה קרה ושלא יבואו אליו אך זה לא עזר הוא התנהג אלי בגסות וצעק עלי והטיח בי האשמות שאני שקרן ורק רוצה את כספו או במקביל נמנע מלשלם,המשטרה אמרו לי שאין מה לעשות במקרה אני מאמין זה בגלל שהם מכירים את הנפשות הפועלות,ואני רק תייר זמני.בבקשה לא להיכנס למלון alem/alem/ לא להיכנס.והוא גם לא פיטר את אותו עובד כמו שהבטיח לי המנהל.פשוט זילזול ורצון לדפוק את הישראלים בטענה שיש להם.
תגובה חדשה

צודק, אנחנו לא נישן שם. ושייתביישו להם!!!

orit

12.04.2010

צודק, עם יחס כמו שכולם פה מתארים לא מגיע להם שנגיע אליהם. שיילמדו להתנהג לתיירים. אנחנו בדר כנו ללה פאז ולא נישן שם. ושייתביישו להם!!!

מצטרף לאזהרות

Alon

21.01.2010

גם אני חוויתי חוויות מפוקפקות באלם... חוץ מזה שהחדרים שלהם היו לא נקיים (אפילו בסטנדרט של בוליביה, אני באמת לא סטרילי) והאווירה שם דוחה, פקיד הקבלה במקום התנהג אליי בעוינות ובחשדנות, טרח לציין כל הזמן שהוא לא מאמין לישראלים, כי הם כולם שקרנים, בלאגניסטים וכד´ (לא מכחיש שיש חבר´ה שמוציאים לנו שם רע, אבל עדיין), אמנם לא נגנב לנו שם כלום ולא עשו לנו שום דבר רע, אבל המקום מזעזע מכל הבחינות. עדיף להתרחק...

קצת תמים...

הדר

17.01.2010

אם אתה משאיר דברים בחדר תדאג שיהיו נעולים בתיק לפחות אם מדובר באיפוד ולא באיזה תחתונים משומשים... על תמימות משלמים... אבל אני מבינה את הבאסה... רשמתי לעצמי לא להגיע לשם.. תודה!!