פינון

24.03.2006

מי שלא רוצה למות בפרו

טוב מה כבר אפשר לצפות, מטיילים בדרום אמריקה רוצים לצאת לראפטינג, אז על מי נסמוך? על סוכנות ישראלית(הבית של פיסטוק), ברור... הרי הוא לא ידפוק אותנו, הוא לא יסכן את חיינו, ולא ישלח אותנו לנהר שאף סוכנות אחרת לא שולחת, אבל בתוספת של 10 ש"ח תוכל לצאת לראפטינג דרכו בין המסוכנים שאף אחד לא מוציא אליו, כי 10 ש"ח זה הרבה בפרו... ואם אתם חוששים למות הוא ירגיע אתכם, ויגיד לכם- יהיה בסדר גבר! אתה רוצא אולי שווארמה? טוב, אבל אם אתה מת הוא יגיד למי שנשאר, החיים חייבים להמשך, דברים כאלו קורים כל הזמן, קחו אותי לדוגמה, זה לא הפעם הראשונה שמישהו מת אצלי... אז יאללה חבר´ה, יש אחלה מסיבה היום, אתם באים? ואם חשבתם לקבל את הכסף בחזרה, למרות שחבר טוב שלכם מת, אין בעיה עם זה, פשוט תחתמו לי שאתם לא תובעים אותי, ואם לא תמצאו אותי, אישתי הערסית יכולה להגיד לכם שבפרו רק הכסף קובע, ואם אתם רוצים ללכת עם זה למשטרה אין עם זה שום בעיה. טוב, אז יהיה בסדר גבר בואו לבית של פיסטוק, יש אחלה שווארמה!!!!

למידע נוסף על: פרו קוסקו
תגובה חדשה

באמת שהייתי מפסיק עם ההתכתבות המטומטת הזאת אבל

אלון

05.06.2006

קודם כל אני יודע על מה אני מדבר וגם אם מירי לא שם רוב הזמן, היא שם מספיק זמן, אני חס וחלילה לא אומר שאתה צריך להתבייש בבן שלך, תעשה חיים בפרו גבר אותי אתה לא תראה שם הפעם אבל למה ללכלך על מקומות אחרים? סתם שתדע אני את מירי מכיר אולי יותר טוב ממך אפילו דרך בעלה לשעבר, אותו אחד שהיא כמעט רמסה לגמרי, וואללה מאחל לך ולבן שלך את כל האושר שבעולם, וגם שהיא לא תרושש אותו יותר מדי בגירושים הבאים עליו לטובה לפי מה ששמעתי. ושוב, אני לא נגדך ולא נגד אף אחד חוץ ממנה, אבל מה שכן, אני אחד האנשים היותר ישרים שפגשת.

בלה בלה

יעקב

05.06.2006

אני מקווה שלא נזקקתה לעזרה בקוסקו ולבטח לא היתה בפיסטוק .אחרת היתה יודע שמירי כמעט ולא נימצאת שם. אז מה הקשקוש שלך בנושא וחוץ מזה אני לא מתביש בתומר ובמיוחד לא באישתו .נראה אותך נימצא בלובו איזה יחס טוב היתה מקבל שם.חוץ מזה ניפגש בפרו יחד בעוד 15 יום עם מתאים לך .איש יקר ולא דובר אמת. יום נעים לך

ל-j2sxc

אלון

01.06.2006

וואלה בן אדם אתה מצחיק.... ברור שלכם לא הייתה בעיה כשהיית שם אבל אתה שוכח גם לציין שאתה אבא של תומר!!! קורע אחד... אל תשאל איך אני יודע את זה אני פשוט יודע, אבל סתם לידע כללי - נגד הבן שלך אין לי שום דבר אישי, כמעט ולא נתקלתי בו... נגד אישתו - כל מילה נכונה, הרודפת בצע הזאת תהיה מוכנה לעשות הכל ואני מתכוון הכל בשביל עוד כמה שקלים. הרבה יותר טוב יעשו אנשים אם לא יסמכו על מה שהיא אומרת (למרות שהיא יודעת לשכנע) ודרך אגב - היא באמת מפחידה (אפילו את בעלה) וסוכנות של ישראלים צריכה להיות מנוהלת ע"י ישראלים ולא על ידי פרואנית רודפת בצע...

תגובה לפינון

יעקב

30.05.2006

אין לך שום זכות לדבר בכזאת גסות על האחרים של הפיסטוק. הם לא רוצים לעשות שום רע לאף אחד, כל אחד אחראי לעצמו, מסוכן בישבילך ? אל תצא. אבל אל תאשים אחרים, אם הייתה יוצא ממקום אחר הייתה מאשים את אותו המקום ממנו יצאת זה לא משנה מאיפה יוצאים רפטינג זה מסוכן מכל מקום.

שפן

יעקב

30.05.2006

פינון~~~~~~ אתה שפן ומוציא שם רע ללאנשים שבאמת נענים לעזרה בפיסטוק .חוץ מזה השוורמה טעימה מאוד כך שלדבר בגנות לא נכון מצד אנשים כמוך. בגללך אנשים אחרים מפסידים, לנו היה סבבה וכל מה שביקשנו נעשה בכיף.