הוסטל קינג ג´ורג´ - הכי טוב !

yair
14.02.2008
שלום אנשים אחרי שהות של חודשיים בריו כולל קרנבל אני ממליץ בלב שלם על הקינג ג´ורג- גם שכונה בטוחה (קופקבנה) וגם מחיר סביר. ג´ורג´ בנאדם סבבה ועוזר בכל דבר- לא מומלץ להגיע לשכונות אחרות בריו כשאתם מגיעים לשם בפעם הראשונה כי חלקן מאוד מסוכנות. אם אתם רוצים לשכור דירה עדיין עדיפ לכם בקובקבנה
תגובה חדשה

מוזר מאד

dor

31.08.2008

אני הייתי בכמה אכסניות שהומלצו על ידי ישראלים כמו סמבה הוסטל במרכז העיר שנשמע טוב "מרכז העיר ובילויים" מהר מאד הבנתי שבריו זה שונה ו"מרכז העיר" מקום די מסוכן ובמיוחד בלילות, גם הבנתי את למה יש כל כך הרבה "המלצות" על האכסנייה העלובה הזאת ..פשוט בעל המקום מבקש מהישראלים לכתוב תמורת שינה חינם או הנחה די גדולה ,אני הסתלקתי משם כבר למחרת הלכתי לשכונת קופקבנה לאכסניית ריץ יותר יקר אך קרוב לים(מיקום טוב) וגם נחשבת לאכסנייה של ישראלים..בעל המקום גם נחמד,אך הבניין מגעיל ,מלא טיפוסים דוחים והחדרים די צפופים ובגדול ציון 6. פגשתי ישראלים ששהו באכסניית קינג ג´ורג´ והלכתי לראות .מיקום טוב ,אווירה טובה מחיר סביר ביותר ,חדרים די גדולים.(4 בחדר 25 ריאל לאדם)אינטרנט חינם. ארוחת בוקר די פשוטה. וכששאלנו את ג´ורג´ על מחירים לכרטיסי טיסה הוא ישר אמר שלא מוכר אך המליץ לנו לבדוק בכמה מקומות ..כמו כן לגבי טיולים פשוט אמר לנו את המחיר דרך ההוסטל וגם הסביר איך אפשר להגיע עצמאי.רוצים קונים רוצים לא קונים. שחף בקבלה ממש מקסימה וגם דויד. ציון 9.

דעה קצת אחרת

sharon

24.02.2008

לגבי השכונה והמיקום אין ספק אחלה מקום, אבל לצערי אני לא מסכים לגבי המקום ובעל הבית, נכון שזה נח שיש משהו שנותן שירות לנו הישראלים ודובר את השפה אבל בכל טיול או כרטיס שקניתי ממנו הייתי צריך לגלות אך כך שהוא עשה עלי קופה לא קטנה ודפק אותנו במחיר. אבל כן יאמר לזכות המקום שבחודש האחרון עובדת שם בחורה צעירה ששכתי את השם שלה שבאמת עזרה בכל הכוונה, שאלה או בקשה שקשורה לריו או בכלל לדרום אמריקה אז כדאי למי שכבר שם להעזר בה. על כן קחו בחשבון שהמחירים אצל גור´ג נורא יקרים על חשבונכם.