הוסטל טרנסילבניה-האמת

grim
29.11.2007
טוב, אז כמו כולם גם אנחנו קראנו פה באתר שהוסטל טרנסילבניה הוא פשוט הדבר הכי טוב שיכול לקרות למטייל ישראלי (אם תסתכלו טוב טוב על כל ההמלצות על ההוסטל תשימו לב לסגנון הכתיבה האחיד ושגיאות הכתיב הספציפיות שחוזרות על עצמן, כלומר נראה שכל ההמלצות נכתבו ע¨י אותו בנאדם שמעוניין מאוד בהצלחת ההוסטל) המלון הוא סטנדרטי לגמרי, באמת יש אינטרנט וארוחת בוקר נחמדה, אבל הסנוקר הוא לא ממש סנוקר, הנקיון לא בשמיים, והכי חשוב היחס אחרי שקראנו את ההמלצות ציפינו להוסטל ברמה ממש גבוהה, ובמציאות מדובר בהוסטל בינוני עם אווירה של טיול שנתי (כשאיתי הוא המורה) אותנו גרשו מהפינת עישון בטענה שהיא נסגרת ב12 וכשנכנסו לחדר איתי ניסה לפתוח את הדלת והפציר בנו להיות בשקט (לא עשינו רעש, סתם דיברנו) אנחנו ממליצים לכל מי ששוקל להגיע לבניוס שינסה לבדוק עוד אופציות כי פשוט לא כיף שם והרבה ישראלים שפגשנו הרגישו כמונו פשוט אף אחד לא כותב על זה שום דבר
תגובה חדשה

מה ציפית

אמיר

20.05.2011

ציפית למלון 5 כוכבים כמו באירופה!

bulshit!!

naomi

19.02.2009

Transilvania is one of the best hostals I have been to!! and yes, it is quiet after 12, sounds perfectly logical to me... people come there to sleep! if you wanna party go out..... even though Itay was on vacation when I was there, I enjoyed every second with the nice crew over there and the great food, almost like home!!!

אתה מדבר שטויות!

oded

13.02.2008

תגובה

טל

01.01.2008

1. לא לעניין דרך הכתיבה שלך, אם אתה רוצה תמליץ על הוסטל, אבל אל תלכלך סתם! 2. אתה כותב שהמלון סטנדרטי לגמרי, בכמה מלונות בדרום אמריקה היה לך: סרטים (באנגלית ובעברית), ארוחת בוקר, ואל תגיד נחמדה, כי הארוחת בוקר שם באמת טובה בשביל ארוחת בוקר חינמית היא מעל ומעבר, טיילתי בדרום אמריקה אין כמעט אף הוסטל ביבשת שנותן ארוחת בוקר חינמית כל כך טובה. אני ימשיך, שולחן פול, חדרים עם שירותים ומקלחת, מים חמים, מה לעשות המים שם באמת חמים, בהרבה הוסטלים ביבשת זה פשוט לא קיים, לפעמים אפילו משקרים לך בצ´ק אין שיש ואחר כך אין. קרה לי כמה פעמים בטיול. אז השולחן פול לא ברמה גבוהה, בכמה מקומות בדרום אמריקה ראית שולחן פול באמת טוב? במלון יש צוות דובר עברית שעוזר במה שמוצ´ילר צריך גם את זה אין בכל הוסטל אני חושב... טלויזיה בכבלים בחדר, עם ערוצים באנגלית, גם את זה אין בכל הוסטל. ומה בקשר לאינטרנט בחינם, גם זה לא כזה נפוץ האינטרנט בבניוס עולה 2$ לשעה, תחשב לבד כמה חוסך לך, וכמה זה נח, שלמשל אפשר לשלוח תמונות מבלי להיות מודאג שזה יצא לך יקר. יש עוד דברים, אבל ציינתי את החשובים, בקיצור זה ממש לא מלון "סטנדרטי לגמרי" 3. " איתי ביקש מאיתנו להיות בשקט", אתה שם לב מה אתה כותב? ביקשו ממך להיות בשקט בשעות הלילה על מנת שלא תפריע לאורחים האחרים שישנים במלון, באותה מידה יכולת להיות אתה אחד מהאורחים האלה, לא ההית רוצה שיתנו לך לישון בשקט?? זה המלון היחידי כמעט ביבשת שהוא של ישראלים, אבל אין בו רעש ובלגן וכו´, לדעתי זה דבר טוב, לא יודע מה איתך. 4. אתה אומר לאנשים לבדוק אופציות אחרות, דווקא בדקתי, ואין הוסטל בבניוס, ואתה יודע מה, אני יכתוב יותר מזה כמעט שאין כאלה ביבשת שמציעים כל כך הרבה בשביל כל מעט כסף. אתה כנראה בתחילת הטיול שלך, ואין לך מושג על מה אתה מדבר! 5. אל תבוא לשום מקום עם ציפיות גבוהות, אתה סתם תהרוס לעצמך את הטיול! 6. אל תלכלך סתם!