איציק

11.09.2005

איקה - גן עדן!

אחד המקומות היותר מהנים שהייתי בו בטיול! נווה מדבר מדהים אם אגם באמצע והוסטלים יפים מסביב, שמוקף דיונות חול ענקיות!!! המקום באמת שקט ורגוע, ויש המון הוסטלים מדהימים עם בריכה, ומנגל, וערסלים באמת כיף. אווירה ברזילאית... האטרקציה העיקרית זה דיונות החול הענקיות המקיפות אותך מכל עבר, משאתה מגיע אתה מת כבר לטפס על אחד מהם ולגלוש למטה עם סנדבורד! מקום ממש קסום. אזהרה: לגלוש על הסנדבורד בשכיבה בלבד! לא לגלוש בשום אופן בסנדבורד בעמידה!-זה סכנת חיים! הדיונות הם ענקיות והכי קל זה להתהפך ליפול על הגב ולשבור מפרקת! מתי שאנחנו היינו היו שני מקרים של ישראלים שנהרגו כי הם שברו את המפרקת לאחר שהתהפכו. טיפ: תקחו באגי עם מדריך שיעשה לכם חווית אנדרנלין אדירה בנסיעה מטורפת על הדיונות! כאשר באמצע הוא עוצר בדיונות הגדולות ונותן לכם לגלוש עם סנדבורד למטה שזה חוויה אדירה!!! אזהרה נוספת: תבואו עם בגדים ארוכים ועם נעליים גבוהות, כי בעת הגלישה המהירה בסנדבורד הגוף שלכם מתחכך בחול הלוהט (מאוד)! ויכול לגרום לכוויות רציניות. אז כדאי למנוע חיכוך של העור בחול הלוהט.

למידע נוסף על: פרו איקה
תגובה חדשה

חוויה מסוכנת

taly

10.07.2007

אולי זה כיף אבל מאוד מסוכן. אני ראיתי שני אנשים  שגלשו על הבטן ונכנסו עם הראש במהירות בתוך החול  וירד להם מלא דם מהפה והפנים. לא נראה שזה היה  תוצאה של התנהגות לא זהירה. 

גם על הבטן יכולים להיפצע ...

adela

20.05.2006

ביתי גלשה על הבטן ובסוף הדיונה הגדולה היא עפה בגלל במפים שיש למרגלות הדיונה ושברה את האף.הבית חולים שם הוא ממש עולם שלישי...