קאסה דה ******

שחר, 20.02.2012 970

אני רוצה לדבר על הקאסה דה פאפה!!! הוסטל באיכות ירודה! מלוכלך ולא מושקע מנהל המקום נותן לכם הרגשה טובה בגלל שהוא ישראלי והוא מוכר לכם לוקשים ולוקח עמלות לעצמו על כל דבר קטן!!! נחמד בשביל מטייל מתחיל כדי לתת לו הרגשה טובה גרוע בשביל מטייל שכבר היה בהוסטלים אחרים! עשו לעצמכם טובה חפשו הוסטל אחר לפני שאתם מגיעים לשם!!!!!!!!!!!!!!!! אה כן ופיטר פן באיגווסו **** של הוסטל גם! :)

למידע נוסף על: בואנוס איירס ארגנטינה

תגובות

קאסה דה פאפא- תגובה עניינית ומעודכנת!

naor, 23.03.2012
קודם כל חבר יקר אני דיי בטוח עפ"י התגובה שלך שמעולם לא היית או לרבות ישנת בקאסה דה פאפא. לכל מי שמתכוון להגיע לבואנוס איירס ולהנות מכל השפע שיש לעיר להציע, בנוסף ל"בית שני" בטיול מחוייב להגיע לקאסה דה פאפא!! חד משמעית. המקום מסודר להפליא, נקי, צוות שאין לתאר אותו אלא בשתי מילים: משפחה ואחים!; - מתי שאני ושלושת חבריי שלחנו את הבגדים שלנו לכביסה ורצינו לצאת למסיבה- בעל ההוסטל (!!) עינב הביא לנו את החולצות המכופתרות שלו מארונו הפרטי ע"מ שלא נבזבז כסף סתם על חולצות. - מישהי שהגיעה מהארץ וחברת התעופה איבדה את מזוודתה, עינב טרח והתקשר עם כל הגורמים הרלוונטים והשתמש בכל קשריו ע"מ להשיב לה את המזוודה בשלמותה. לאחר 24 שעות המזוודה הוחזרה להוסטל ע"י שליח. (מי שנסע כמה פעמים בחייו מבין את המאבקים הללו וכמה שהדבר לא פשוט בלשון המעטה. - מבחינת אוכל- עינב היה שף גריל-מן ראשי במסעדת פפגאיו בישראל, מכך יוצא שכל ארוחה הוא מתפקד על הבשר בצורה שלא נופלת ממסעדות בשר מהשורה העליונה, וכל זאת מבלי לדרוש או לקבל מאומה..! -כל צרה מידע בעיה חוויה אפשר ורצוי לחלוק עם עינב והוא יטפל בצורה המקצועית והחברית ביותר. כמובן שכל הדברים האלה תופסים גם לגבי שני העובדים הנוספים- מקס וקרלוס שהם מה שנקרא "אחים על מלא"! כרגע יש לי עוד מאות דוגמאות שמסבירות מדוע כדי להגיע לפה אך זמני קצר ואני חייב לעוף. שורה תחתונה אין לפספס את החוויה הזאת ואני אעיז להגיד שמעטים האנשים שלא חושבים בצורה רצינית על להשתקע או לפחות להשאר פה יותר משבועיים. למי שרוצה לדעת יותר מידע יותר ממוזמן ליצור איתנו קשר בפייסבוק: niv ron, naor edry, jeremy brandes, joseph david. :):):):)):):):):):)):):):):):):)):):):):)

אתה לא מבין כלום

jeremy, 22.03.2012
שמע לא יודע איפה היית אבל מה שבטוח בקאסה דה פאפא לא דרכת מעולם, המקום נקי ומטופח, והאוירה פה מדהימה! אני לא ממליץ לכם להקשיב לטיפ הזה כי הוא מוטעה ולא נכון... רק תבואו תראו ותתאהבו...
תגובה חדשה