חזרה לטיפים

קאסה מדהימה בטרינידד

קונדסון

26/01/2014

קובה

טרינידד

אינטרנט ודרכי תקשורת, אוכל, לינה

מייל ותמונות המקום

אחת החוויות הטובות ביותר שעברו עלינו במהלך טיולנו במרחבי הקסומים של קובה הייתה הביקור בעיר טרינידד.
את החוויה המדהימה שעברנו אפשר לשייך בעיקר לשני דברים: אווירת המוזיקה הכובשת השוורת בכל אבן מדרכה וכל מועדון במקום... והקאסה של מיגדלייה. (Casa Cantero)


עוד לא הספקנו להוריד רגלינו מהאוטובוס, וכבר ההמון עט עליך. ובתוך ההמון - שלט. "ג´ואנה וטל". כך הכרנו את המשפחה השנייה שלנו בקובה.
אני יכול לספר לכם על הבית היפה, החדר הנוח (צירפנו תמונות), האוכל המדהים של מיגדלייה וביתה, או אפילו על כך שיש מחשב עם אינטרנט !!! (בשלב הזה בטיול תגלו כמה נדיר זה למצוא גישה לאינטרנט, וכמה כיף זה לשלוח מייל אחרי כמה ימים של ניתוק)... אבל כל הדברים האלה לא יצליחו למצות את האירוח שקיבלנו ממיגדלייה ...
למה? כי זה פשוט היה הרבה יותר מקאסה. מיגדלייה היא אישה חמה, חריפה ומתוקתקת... יודעת לתת לאורח את המרחב שלו, אבל אם תצטרכו את הדבר הכי קטן... אוכל, מורה לריקוד, טיול סוסים, איך להגיע ליעד הבא, או סתם עצה לגבי חיי הזוגיות... הופ ובשניה יהיה לה פיתרון בשבילכם... כאילו הרגישה עוד לפני שביקשתם (אבל אף פעם לא תציע לפני....).

בעלה ששיעשע אותנו עם סיפוריו, ולימד אותי את הסוד האמיתי להיות רקדן סלסה "כמו הקובנים" (רמז - אי אפשר ללמד את זה)....

יחד, עם המשפחה המדהימה מסביב, הם הצליחו למצוא את הקו הדק שבין לתת לנו למצוא את דרכינו ולבלות אחד עם השני, ובין החום המשפחתי, העצות והיכולת לארגן כל פעילות שרק נרצה... הכל עם חיוך ובלי להתעקש.

אם אתם מחפשים חדר מקסים, אוכל חם וטעים (אמא, הבאתי מתכנון קטן...), גישה לאינטרנט (אתם תראו כמה הדבר עוזר), חיוך מעודד, וכמובן מחיר הוגן (אתם יכולים לסמוך על מיגדלייה בעיניים עצמות)... זה המקום.


ואם אתם כבר שם... אל תשכחו למסור דש חם חם וגעגועים מטל ג´ואנה...

ניתן לקבוע עם מיגדלייה מראש את התאריכים במייל.

דרגו את הטיפ
ציון סופי: 0/5 מספר מדרגים: 0 צפיות: 1947

תגובות

תגובתך התקבלה בהצלחה ותעלה לאחר אישור צוות האתר. הוספת תגובה