חזרה לטיפים

קאסה מומלצת בהוואנה

hellerar

14/11/2013

קובה

הוואנה

אינטרנט ודרכי תקשורת, אתרים מדהימים, לינה, מסלולי טיול, מעברי גבול וויזות

המלצה חמה מאוד לקאסה בהוואנה, היינו זוג צעיר וחזרנו לא מזמן והיינו חייבים להמליץ.

הבעיה העיקרית במקומות לינה בקובה היא התקשורת איתם, באופן עקרוני אין לאזרחים גישה לאינטרנט וכל גישה שכזו היא על ידי קומבינות.

מומלץ מאוד כן לקבוע מקום לינה לפחות ללילה הראשון בקובה מכיוון שמבקשים אותו לרוב בשדה כשנוחתים.

אנחנו שהיינו אצל אמיליו - בחור מקסים שגר בשכונה הטובה של הוואנה (וודדאו) - אפילו יש דורמן בכניסה, ממש על טיילת של המלקון קו ראשון לים. יש לו מייל (קומבינה בגלל זה השם במייל זה לא השם שלו) והוא עונד עליו בצורה זריזה כל יום. מעבר למיקום המעולה של הדירה (קומה 9 - הדירה היא על קומה שלמה ורואים נוף של כל הוואנה והים 360 מעלות) אמיליו אוהב ישראלים ואוהב לארח ויוצא מגדרו לעזור לכם בכל דבר, החל ממפות ועד להדפסה של טיפים ונקודות לראות בהוואנה דרך הזמנת מוניות ומקומות לינה בקובה בכלל. יש לו בבית 3 חדרים מרווחים לאירוח כולל עם שירותים ומקלחת צמודים מזגן וטלוויזיה. המחיר הוא 25 קוק לילה. אה וכמובן הוא מדבר אנגלית שותף (וגם קצת עברית) הוא מהנדס מים שפרש וכעת עוסק רק באירוח.

נסיעה מהשדה תעופה אליו היא 30 דק´ לערך ועולה 25 קוק, תקבעו איתו לפני והוא גם יבדוק מתי הטיסה בדיוק נוחתת ויחכה לכם במרפסת בבית.

המקום עצמו הוא מעולה לשהייה בהוואנה הוא ממוקם בשכונה הטובה של הוואנה ובטוח מאוד לטייל בלילה חצי דקה מהמלקון ו-2 דק´ מהמלון קונטייל המפורסם.
25 דק´ הליכה לעיר העתיקה או 5 דק´ במונית/אוטובוס

יש מגדל ממש רחוב ליד הקאסה של מסעדת וגם פאב בקומה האחרונה קומה 40 בערך... נוף ממש מרשים של הוואנה במיוחד בשקיעה, כניסה חינם ומחירים לא יקרים לשתיה ואוכל.

בקיצר מומלץ מאוד!
הפרטים של אמיליו הם;
[email protected]
Emilio Victor Trespando
Calzada No.51
Esquina Calle 13
Piso 9
Vedado
La Habana
ph: 0578332492
cel: 053912764

דרגו את הטיפ
ציון סופי: 5/5 מספר מדרגים: 2 צפיות: 3794

תגובות

תגובתך התקבלה בהצלחה ותעלה לאחר אישור צוות האתר. הוספת תגובה