אתר גרינגו

כל מה שצריך לדעת על כרטיס פיקטיבי בדרום אמריקה

אם אתם בין אלו שאוהבים לטייל בצורה ספונטנית בלי מסלול מוגדר מראש אז הגעתם למקום הנכון, במידה ותנחתו בשדה תעופה בינלאומי ללא הוכחת המשך נסיעה ייתכן שתיתקלו בבעיה שתעלה לכם הרבה כסף.

17/09/2021
גרינגו אמריקה

"לפני שתוכלו לעלות על הטיסה הזו, אנחנו צריכים לראות הוכחת יציאה מהמדינה."
מה?! אבל אנחנו לא יודעים מתי אנחנו יוצאים מקוסטה ריקה, באנו לטיול ספונטני וזורם!
אנחנו זוכרים את הפעם הראשונה והאחרונה שזה קרה לנו, עשינו צ'ק-אין בשדה התעופה הבינלאומי בסן חוזה שבקוסטה ריקה. נרגשים לבקר במרכז אמריקה בפעם הראשונה אחרי כמה שנים שעברו מהטיול הראשון שלנו בדרום אמריקה, תכננו לבלות כמה חודשים בגלישה בחופי חאקו, לעבוד און ליין וליהנות מהחיים. טסנו לשם עם כרטיס טיסה לכיוון אחד כדי לחסוך כסף וגם כי לא היינו בטוחים כמה זמן נישאר שם. חודש? 3 חודשים? חצי שנה?? מסתבר שאחרי המון שנים שעברו מהטיול הראשון שלנו בדרום אמריקה היו כמה שינויים בעולם התעופה ונתקלנו בבעיה.

המדריך המלא לכרטיס הפיקטיבי המושלם

מהי הוכחה לנסיעת המשך?

כמעט כל המדינות בעולם, כולל ישראל, רוצות לוודא שהתייר שנוחת בשדה התעופה שלהן אינו מתכנן להגר באופן בלתי חוקי ולכן עליו להראות הוכחה ליציאה מהמדינה אליה הוא רוצה להיכנס, דרישה לגיטימית, הרי אף אזרח לא רוצה שהמדינה שלו תאפשר כניסת מהגרים, נכון? אז טכנית זה אפשרי לטייל עם כרטיס לכיוון אחד וגם היה חוקי בעבר, אבל כיום, פקידי ההגירה רוצים אישור רשמי בצורה של כרטיס יציאה שמראה שאתה עוזב את ארצם בסופו של דבר, לא משנה לאן כל עוד היעד הגיוני(לא לארצות הברית אם אין לכם ויזה או למדינות כמו איראן).

דרישות חברות התעופה

מדינות רבות מעבירות את האחריות הזו לחברות התעופה, כלומר דלפק הצ'ק-אין של חברת התעופה יבקש לראות הוכחה לנסיעת המשך לפני שהם ייתנו לכם לעלות לטיסה. כי אם הם יאפשרו לכם טיסה לכיוון אחד, אך פקידי ההגירה יסרבו להכניס אתכם, חברת התעופה תהיה אחראית לעלויות טיסת הגירוש חזרה לישראל, ולכן חברות תעופה מסוימות מקפידות מאוד על הוכחת נסיעת המשך. אם אינכם יכולים לספק הוכחת נסיעת המשך, לא תורשו לעלות על הטיסה או שיבקשו ממכם לקנות כרטיס הלוך-חזור מהם באותו הרגע- מה שיכול לעלות אלפי שקלים כמו שקרה למטיילת הזאת שהגיעה ללא הוכחת טיסת המשך לברזיל ושילמה 3400 שקל עבור כרטיס טיסה.

מה לגבי טיול אחרי צבא?

אם גם אתם בטיול אחרי צבא, אנחנו מבינים את הבאסה שלכם, למה הם לא עושים לנו חיים קלים ופשוט נותנים לנו לטייל בדרום ומרכז אמריקה, הרי ישראלים עושים את זה כבר במשך שנים רבות, למה הם לא סומכים עלינו שנטייל חצי שנה ונחזור לישראל?
אל תיקחו את זה אישית, אלו הכללים ואנחנו צריכים לכבד אותם, יש לנו חוקים דומים ואפילו נוקשים יותר לזרים שמנסים לבקר בישראל.
למרבה המזל יש כמה דרכים קלות וחוקיות לעקוף את דרישת ההוכחה הזו לנסיעת המשך, כך שתוכלו לנסוע בכרטיס בכיוון אחד, ולא להיאלץ לתכנן את כל הנסיעה עד לפרט האחרון.

הפתרון: כרטיס יציאה פיקטיבי

הפתרון האידיאלי הוא הצגת כרטיס יציאה פיקטיבי ליעד אחר מאותה מדינה, לפניכם השיטות הכי מומלצות להוצאת כרטיס פיקטיבי.

1: קנו כרטיס אמיתי עם ביטול חינם

דרך אתר פרייסליין או אקספדיה ניתן להזמין כרטיסי טיסה עם ביטול חינם תוך - 24 שעות, מדובר בפתרון מעולה כאשר מדובר בטיסות קצרות, אך בעייתי כאשר מדובר בטיסה מישראל אל דרום או מרכז אמריקה בגלל העובדה שיכול להיות שתעברו את מגבלת ה - 24 שעות של הביטול חינם.

2: יצירת כרטיס פיקטיבי און ליין

דרך האתר onwardTicket.com אפשר להזמין כרטיס טיסה על שמכם שמתבטל אוטומטית תוך 48 שעות. השירות עולה 12 דולר ותקבלו את הכרטיס מיד בסיום ההזמנה! היתרון באתר הוא הקלות שבה אפשר לעשות את הכרטיס והמהירות שבה הוא מגיע למייל, אך שימו לב שאם חברת התעופה תבדוק את הכרטיס לעומק היא תגלה כי הוא פיקטיבי מאחר ואין אישור תשלום עבור הכרטיס. סטטיסטית בודקים את זה ל - 1 מתוך 100 מטיילים אז תשתדלו לא לעבור ליד חתולה שחורה לפני הטיסה.

3: הזמנת כרטיס פיקטיבי דרך סוכן נסיעות

מרדכי הוא סוכן נסיעות ותיק שנמצא בברזיל ודובר עברית, הוא מומחה ביצירת כרטיס פיקטיביים והוא גובה על כך סכום סמלי, כדי שהוא יעשה לכם את הכרטיס הפיקטיבי אתם צריכים לשלוח אליו את הפרטים הבאים 48 שעות לפני הטיסה שלכם:

  • שם מלא כמו בדרכון
  • פרטי הטיסה האמיתית שלכם: מאיפה הטיסה, לאן הטיסה, תאריך ואיזו חברת תעופה.

נא לשלוח את הפרטים לוואצאפ של מרדכי.

עזרנו לכם? הזמינו אותנו לקפה

הזמינו אותי לקפה

עזרנו לכם? הזמינו אותנו לקפה

הזמינו אותי לקפה

אין לכם ביטוח לדרום אמריקה?

קבלו שיחת ייעוץ חינם!