אתר גרינגו

כל מה שצריך לדעת על כרטיס פיקטיבי בדרום אמריקה

אם אתם בין אלו שאוהבים לטייל בצורה ספונטנית בלי מסלול מוגדר מראש אז הגעתם למקום הנכון, במידה ותנחתו בשדה תעופה בינלאומי ללא הוכחת המשך נסיעה ייתכן שתיתקלו בבעיה שתעלה לכם הרבה כסף.

02/01/2022
גרינגו אמריקה

בכניסה לכל מדינה תתבקשו להציג כרטיס יציאה ממנה. מטרת הצגת כרטיס היציאה היא למנוע הגירה בלתי חוקית. הדרישה להצגת כרטיס יציאה אינה ייחודית לדרום אמריקה וגם תייר המגיע לישראל צריך להציג כרטיס יציאה מישראל.

דרישות חברות התעופה

מדינות רבות מעבירות את האחריות לחברות התעופה, כלומר דלפק הצ'ק-אין של חברת התעופה יבקש לראות כרטיס יציאה ממדינת היעד לפני שייתנו לכם לעלות לטיסה.

במידה ועליתם על טיסה ללא כרטיס יציאה ונתפסתם ביעד על ידי אנשי ההגירה, תהיה זאת אחריות חברת התעופה לממן לכם כרטיס טיסה בחזרה לישראל ולכן כדי להימנע מהוצאות מיותרות חברות התעופה מקפידות לבדוק את הימצאותו של כרטיס היציאה שלכם ממדינת היעד.

אם תגיעו לדלפק הצ'ק אין ללא כרטיס יציאה לא תורשו לעלות על המטוס ותיאלצו לקנות כרטיס יציאה אמיתי שעלותו יכולה להגיע למאות דולרים כמו שקרה למטיילת הזאת שהגיעה ללא כרטיס יציאה מברזיל ושילמה 3400 שקל עבור כרטיס טיסה.

המדריך המלא לכרטיס הפיקטיבי המושלם

איך עושים כרטיס פיקטיבי?

קיימות כמה שיטות נפוצות ליצירת כרטיס פיקטיבי ולכל אחת מהן יש יתרונות וחסרונות ותצטרכו לבחור בשיטה שהכי מתאימה לכם על פי הסיטואציה שבה אתם נמצאים.

כרטיס אמיתי עם ביטול חינם

דרך אתר פרייסליין או אקספדיה ניתן להזמין כרטיסי טיסה עם ביטול חינם. הכרטיס הוא אמיתי לחלוטין ואתם לא משלמים עליו שקל אם אתם מבטלים אותו תוך 24 שעות. החסרונות הם שצריך לזכור לבטל את הכרטיס, החיוב תופס מסגרת בכרטיס האשראי ואם הטיסה היא ארוכה אז יש סיכוי שלא תספיקו לבטל את הכרטיס בזמן ותחוייבו במחיר מלא.

יצירת כרטיס פיקטיבי און ליין

דרך האתר onwardTicket.com אפשר להזמין כרטיס טיסה על שמכם שמתבטל אוטומטית תוך 48 שעות. השירות עולה 12 דולר ותקבלו את הכרטיס מיד בסיום ההזמנה! היתרון באתר הוא הקלות שבה אפשר לעשות את הכרטיס והמהירות שבה הוא מגיע למייל, אך שימו לב שאם חברת התעופה תבדוק את הכרטיס לעומק היא תגלה כי הוא פיקטיבי מאחר ואין אישור תשלום עבור הכרטיס. סטטיסטית בודקים את זה ל - 1 מתוך 100 מטיילים אז תשתדלו לא לעבור ליד חתול שחור לפני הטיסה.

הזמנת כרטיס פיקטיבי דרך סוכן נסיעות

מרדכי הוא סוכן נסיעות ותיק שנמצא בברזיל ודובר עברית, הוא מומחה ביצירת כרטיס פיקטיביים והוא גובה על כך סכום סמלי, כדי שהוא יעשה לכם את הכרטיס הפיקטיבי אתם צריכים לשלוח אליו את הפרטים הבאים 48 שעות לפני הטיסה שלכם:

  • שם מלא כמו בדרכון
  • פרטי הטיסה האמיתית שלכם: מאיפה הטיסה, לאן הטיסה, תאריך ואיזו חברת תעופה.

נא לשלוח את הפרטים לוואצאפ של מרדכי.

לסיכום

הדרישה להצגת כרטיס יציאה ממדינות אמריקה הלטינית היא לא דרישה ספציפית לישראלים וכל תייר ממדינה אחרת מתבקש להציג בדיוק כמונו כרטיס יציאה. במהלך הטיול אתם תשמעו ממטיילים אחרים שלהם לא בדקו את כרטיס היציאה וזה נכון, לא לכל המטיילים בודקים שיש כרטיס יציאה, אבל אם יבדקו ולא יהיה לכם תצטרכו להוציא מאות דולרים מהכיס וחבל, אז דברו עם מרדכי שיעשה לכם כרטיס פיקטיבי וטיילו בראש שקט.