סלפי עם דב בפארק

מקסיקו: עשתה סלפי עם דב בפארק

בוידאו רואים את המפגש הצמוד בין המטיילת לדב בפארק האקולוגי במקסיקו. המטיילים שראו את הדב שמתקרב אליהם לא נבהלו ועמדו במקום, הסוף כמובן טוב.

23/09/2020
גרינגו אמריקה

בדיוק כשחושבים שכבר אין הפתעות בחיים פתאום מגיע הסיפור הזה. קבוצת מטיילים שסיירו בפארק האקולוגי במקסיקו הלכו להנאתם בפארק עד שלפתע התקרב אליהם דב. הדב החל להריח אותם ואף לגעת בהם עם כפותיו, אך המטיילים נשארו רגועים ועמדו במקום. כשהדב נעמד על רגליו מאחורי האישה שבסרטון היא הצליחה להישאר רגועה ואף לקחת סלפי איתו.

 

כל האירוע התרחש בפארק האקולוגי צ'יפנקה שבמקסיקו. הנהלת הפארק הוציאה תגובה רשמית לסרטון שבה היא מודיעה שינקטו הליכים כנגד האישה שסיכנה את חייה בשביל הסלפי.
 

“קודם כל אנחנו שמחים שאף אחד מהאנשים לא נפגע. אנחנו מודים לשאר המטיילים שעזרו להרגיע את שלושת המטיילים שנקלעו לסיטואציה, חוסר התנועה שלהם והעמידה במקום הם אלו שהצילו את חייהם במצב הלחוץ הזה. התקרבות הדב השחור למטיילים היא התנהגות חריגה. האינטרקציה בין בני האדם לדובים צריכה להימנע. מה שצריך לעשות במצב כזה הוא להתרחק מהדוב לאט ולא להתקרב אליו, אפילו אם רוצים לעשות איתו תמונה.” תגובת נציג הפארק.

 

“למרות האמור, הפארק ינקוט בהליכים כנגד אותם מטיילים שסיכנו את חייהם ואת חיי הדוב. יש לזכור כי הפארק הוא שמורה מוגנת ובית לחיות ומיני צמחים מוגנים וזאת אחריות המטייל להימנע ממגע איתם.”

 

התוצאה הסופית:

סלפי עם דב במקסיקו

 

תזכורת לתיירת אחרת מרומניה שרק לפני שבוע יצאה מהאוטו כדי להצטלם עם דוב, זה כמעט נגמר באסון.
 

 

תגובה חדשה