טיול יומי לגואטפה העיירה הצבעונית ביותר בקולומביה

טיול יומי לגואטפה העיירה הצבעונית ביותר בקולומביה

במרחק נסיעה של שעה וחצי ממדג'ין נמצאת העיירה הציורית גואטפה. רחובות גואטפה ססגוניים ושופעים בצבעים עשירים, העיירה שוכנת למרגלות הרים ירוקים ומוקפת בשלל אגמים שמרהיבים ביופיים.

07/08/2021
גרינגו דרום אמריקה

הסימטה המובילה לכיכר פלאזולטה

ניתן להגיע לעיירה במסגרת טיול יומי מאורגן עם מדריך או עצמאית עם אוטובוס שיוצא בכל חצי שעה מתחנת צפון במדג'ין המכונה “טרמינל נורטה”.

התחנה הראשונה בטיול שלנו הייתה טיפוס על הסלע המפורסם “אל פניול”, זהו הסלע הגבוה ביותר בעולם והנוף שנגלה ממנו עוצר נשימה. אחרי טיפוס 740 מדרגות הגענו לפסגת הסלע ונחשפנו לנוף מדהים של עשרות אגמים והרבה הרים ירוקים קטנים.

בפסגה יש מוזיקה ואפשר לשבת ולהנות מהנוף עם קפה ולקנח עם כמה חתיכות אננס.

 

אחרי שירדנו מהסלע ולקחנו כמה נשימות המשכנו לתחנה הבאה שלנו, הוילה המפוארת של פאבלו אסקובר שפוצצה, “לה מנואלה”, שנקראת על שם בתו מנואלה. מספרים שמנואלה רצתה ליום ההולדת חד קרן, פאבלו, שלמרות תדמיתו הקשוחה היה אב מסור ואוהב ביקש שייקחו סוס ושישתילו לו קרן בראש בניתוח. מנואלה שמחה שהיא קיבלה את המתנה שלה והסוס מת לאחר 9 ימים. כדי להגיע לאחוזה המפורסמת עולים על אחת מסירות המנוע באגם הקרוב ונוסעים כרבע שעה.

באחוזה ייחכה לכם מדריך שיעשה לכם סיור במקום ויספר לכם על ההיסטוריה של המקום וסיפורים מעניינים על פאבלו. אם אתם קבוצה גדולה יש אפשרות לעשות פיינטבול ולהצטלם עם האופנוע של פאבלו.

חזרנו מהאחוזה ומשם הגענו לדובדבן שבקצפת, העיירה הציורית גואטפה. רחובות העיר צבעוניים ומלאים בשלל פסלים וגם האנשים מסבירי פנים לתיירים. העיר מוקפת באגם שלאורכו טיילת יפה ומומלץ לשבת באחת המסעדות המקומיות ולאכול דג למראה האגם היפה, תהנו.

גוואטפה העיירה הצבעונית
אל פניול
למידע נוסף על: מדג´ין (מדיין)
תגובה חדשה