מבקרים מקומיים במפלי האיגוואסו

ארגנטינה: מפלי האיגוואסו נפתחים מחדש למבקרים

אחרי שהיו סגורים למשך 100 ימים בשל מגפת הקורונה, מפלי האיגוואסו בצד הארגנטינאי נפתחים מחדש. כרגע הכניסה תותר ל - 200 מבקרים ביום שיחולקו לארבע קבוצות של - 50 מטיילים. נכון לעכשיו הכניסה תותר רק לתושבי העיר פוארטו איגוואסו.

12/07/2020
גרינגו אמריקה

תמונה שהפארק פרסם בו רואים את תושבי העיירה מבקרים במפלים בתאריך 11/7/2020

ארגנטינה מראה סימנים של חזרה לשגרה עם פתיחת האתר התיירותי המפורסם, מפלי האיגוואסו. נכון לעכשיו האתר יהיה פתוח למספר מבקרים מוגבל של עד 200 והכניסה תותר רק לתושבים מקומיים.
“פתיחת האתר מעידה על תקווה ומסמנת את התחלתו של שלב חדש שאנחנו נכנסים אליו”, כך קלאודיו פיליפה, ראש העיר של פוארטו איגוואסו בהתייחסו לפתיחת האתר בזמן המלחמה בנגיף הקורונה.

במפלי האיגוואסו שגובלים עם ברזיל ופראגוואי ישנם 275 מפלים כשהגבוה מביניהם מתנשא ל - 82 מטרים.

המפלים נחשבים לאחד מפלאי תבל של העולם והם יעד תיירותי מרכזי בארגנטינה. 80 אחוז משטח המפלים נמצא בצד הארגנטינאי והשאר בצד הברזילאי.

התיירות בארגנטינה נפגעה קשות מאז תחילת מגפת הקורונה והרשויות להוטות לפתוח את האתרים התיירותיים כמה שיותר מהר.

כרגע רק 200 מבקרים יורשו להיכנס לאתר בכל יום והם יתחלקו לארבע קבוצות של 50, רק תושבי העיר פוארטו איגוואסו יהיו מורשים לקנות כרטיסים לאתר נכון לעכשיו. בפארק עצמו ישמרו על כללי הריחוק החברתי ויאכפו חבישת מסכות.

בארגנטינה ישנם 94,000 חולי קורונה כאשר רובם בבואנוס איירס. בזמן שהסגר בבואנוס איירס עדיין בתוקף עד לתאריך ה - 17 ביולי, ההגבלות בשאר האזורים הפחות נגועים במדינה הוקלו.

 

תגובה חדשה

איזה כיף, יש תקווה

Amit

12/07/2020

הלוואי שכבר כל דרום אמריקה תיפתח כבר, מתה לחזור לשם.