פארק לוס סלטוס מדג'ין

שעה וחצי ממדג'ין: פארק לוס סלטוס עוצר הנשימה

הירידה למפל מרתקת דרך השבילים והעצים הממלאים את הפארק לצד שטחי גידול הקפה לחבר'ה שמטיילים במדג'ין ולא מתעצלים קצת ללכת ברגל זאת בהחלט חוויה שאמורה להיות חלק מהטיול שלכם

16/01/2022
גרינגו דרום אמריקה

מפל בפארק לוס סאלטוס

הכל התחיל משני חברי ילדות, סבסטיאן ואדריאן שסבתו התגוררה במעלה הואדי של האקו פארק לוס סלטוס שנמצא בצידו השני של המפלים הנקראים סלטו דל באיי, השניים שיחקו בילדותם באזור מרתק זה כשעוד אף אחד לא חשב להפוך אותו לאזור מתוייר למרות קירבתו לעיירה לה סחה.
 

הפארק שופע במפלי מים והרים ובזמנו היה ללא דרכי גישה ולכן החליטו השניים לבנות דרכי גישה למפל העצום על ידי פילוס הדרך הסבוכה למפל ובניית מדרגות במקומות שאי אפשר היה לעבור דרכם והקמת אומגה שבעזרתה ניתן יהיה לחצות את הואדי שאורכו כ-700 מ'.

 

 

הירידה למפל מרתקת דרך השבילים והעצים הממלאים את הפארק לצד שטחי גידולי הקפה מה שמהוה את מקור פרנסתם, כמובן שתוכלו להנות גם מפינת התצפית שנמצאת במעלה ההר הכוללת מרפסת ישיבה וקפיטריה. לנוחיותכם הפארק נמצא בקניון אליו נשפכים המפלים העצומים הנקראים אל סלטו דל באיי. שם תוכלו לחצות 700 מטרים של הקניון המדהים והגבוה ביותר בקולומביה על גבי אומגה שממנה תראו מגובה של 330 מטר את זרימות המים המפלים והנוף המדהים של אקו פארק.

למידע נוסף על: מדג´ין (מדיין)
תגובה חדשה