ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

לפני הטיול הגדול לדרום אמריקה או למזרח הרחוק חשוב לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל, כזה שייכסה אתכם לכל בעיה שתצוץ במהלך הטיול וייתן להורים לישון בשקט.


אל תהיו שאננים, לצערנו הסטטיסטיקה מראה שלפחות 1 מתוך 3 מטיילים בדרום אמריקה מפעיל את הביטוח באיזשהו שלב של הטיול, אם זה בגלל אשפוז בבית חולים, ביקור רופא, גניבת ציוד יקר ערך ואפילו שוד.

רגל שבורה

כשעושים ביטוח נסיעות לחו"ל לתקופה ארוכה חשוב להתייעץ עם סוכנות ביטוח שמתמחה בביטוח מטיילים לדרום אמריקה. סוכנות Safe4You היא סוכנות ביטוח ותיקה שמתמחה בביטוח מטיילים לדרום אמריקה שמעניקה שיחת ייעוץ חינם לגולשי אתר גרינגו.

השוואת חברות ביטוח

מניתוח פוליסות הביטוח של החברות השונות ומניסיון של מטיילים רבים מוצגת לפניכם טבלת השוואה בין החברות השונות עם הדגשים החשובים:

כיסוי
איתור וחילוץ 500 אלף 250 אלף 250 אלף 250 אלף
כיסוי מקסימלי 5 מיליון ללא הגבלה 5 מיליון 2.5 מיליון
כיסוי למטען 2500$ 2500$ 2500$ 2250$
ה.ע מטען ללא ללא 50$ 50$
ה.ע רפואית ללא ללא ללא 50$
החזר כספי מטען עד 30 יום עד 30 יום עד 14 יום עד 30 יום
החזר כספי רפואי עד 24 שעות עד 48 שעות מייד עד 24 שעות
הטבות Safe4You
סוכן בוואצאפ
צ'אט עם רופא
אפליקציה
ציון סופי
להזמנה להזמנה להזמנה להזמנה להזמנה
חברות
כיסוי
איתור וחילוץ 500K 250K 250K 250K
כיסוי מקסימלי 5M ללא הגבלה 5M 2.5M
כיסוי למטען 2,500$ 2,500$ 2,500$ 2,250$
ה.ע מטען ללא ללא 50$ 50$
ה.ע רפואית ללא ללא ללא 50$
ה.כ מטען 30 יום 30 יום 14 יום 30 יום
ה.כ רפואי 24 שעות 48 שעות מייד 24 שעות
הטבות Safe4Youלחצו כאן לשיחת ייעוץ חינם
סוכן בוואצאפ
צ'אט עם רופא
אפליקציה
ציון סופי
להזמנה להזמנה להזמנה להזמנה להזמנה

מחשבון עלות ביטוח

*עבור מטייל בגילאי 18-44

שאלות ותשובות

מי היא סוכנות Safe4You ולמה צריך אותם?

סוכנות Safe4You היא סוכנות עם ניסיון של שנים בביטוח תרמילאים לדרום אמריקה ולמזרח הרחוק. ביטוח באמצעות הסוכנות מאפשרת לכם לפנות לסוכן אישי שזמין רק בשבילכם בוואצאפ. מבוטחי הסוכנות נהנים מצ'אט עם רופא 24/7 באמצעות הפייסבוק וגם מאפליקציה מתקדמת לאיתור רופאים ובתי חולים לפי מיקומכם.

למי ואיך פונים במידה ואני זקוק לטיפול רפואי?

במקרה שמדובר באירוע חירום כמו ניתוח, אשפוז או הטסה רפואית יש ליצור קשר עם מוקד החירום של חברת הביטוח. במידה ומדובר באירוע רפואי "רגיל" דוגמת התייעצות רפואית או קניית תרופות, בכל חברות הביטוח [מלבד פספורטכארד שמספקת כרטיס נטען] משלמים ומספקים דוח רפואי וחשבונית לחברת הביטוח על מנת לקבל החזר כספי.

כיצד אני מוצא את הרופא/בית החולים הקרוב אליי?

ראשית ניתן לחפש שירות רפואי באפליקציית Safe4You שמסייעת במציאת שירות רפואי מקצועי גם ללא אינטרנט. כמובן שתמיד ניתן להשתמש גם "בשיתות הישנות" כמו לשאול מקומיים או לחפש עצמאית מרפאה טובה. בפועל אין הגבלה כיום בחברות הביטוח מבחינת מקום הרפואה אליו הולכים לקבל טיפול.

הזמנת שיחת ייעוץ חינם מנציג Safe4You

איך משלמים לבית חולים/רופא?

משלמים עצמאית [תמיד עדיף מזומן] וחשוב מאוד להביא דוח רפואי וחשבונית מסודרת כדי לקבל החזר כספי. כמובן שבפספורטכארד זה עובד בצורה שונה בה מבקשים מהמוקד להטעין את הכרטיס הנטען בכסף על מנת לשלם על טיפול רפואי.

הטבה לגולשי גרינגו

לחצו כאן לשיחת ייעוץ חינם

שיחת ייעוץ חינם לגולשי גרינגו

התקשרו ל - 03-9400033

איך ומתי מקבלים החזר מחברת הביטוח?

בכל חברת ביטוח זמן תשלום התביעה מתנהל בצורה שונה. בכל הקשור להוצאות רפואיות: בפניקס לדוגמה זמן ממוצע של תשלום תביעה הינו כשבוע, במגדל והראל בתוך 24 שעות ובפספורטכארד כמובן שזה מיידי. בכולן יש למלא טופס תביעה [דיגיטלי] ולספק דוח רפואי וחשבונית לחברת הביטוח [באפליקציה או טופס דיגיטלי אינטרנטי]. בתביעות מזוודה הדברים עובדים אחרת כאשר גם בפספורטכארד צריך להגיש תביעה מסודרת עם טופס תביעה ואישורים [בגניבה למשל אישור משטרה, בגניבת דרכון יש לספק אישור הוצאת דרכון חדש וכו']. זמן תשלום תביעה של הפניקס, מגדל והראל הינו עד 30 ימי עסקים, בפספורטכארד זה תוך 14 ימי עסקים.

מה הביטוח מכסה?

כיום בביטוח נסיעות לחו"ל רוב חברות הביטוח מעניקות כיסויים דומים מאוד, הוצאות רפואיות בחו"ל, כבודה, הטסת רפואית, איתור וחילוץ ועוד. ההבדל האמיתי הינו בעיקר בכל הקשור להשתתפות עצמית אשר שונה בכל חברה, אותיות קטנות לגבי ההחזר [מתבטא בעיקר בתביעות ציוד], חברת חילוץ שונה וכמובן באיכות מוסר התשלומים של חברת הביטוח. בכל חברת ביטוח רמת הדרישות שונה [לדוגמה האם הדוח הרפואי שהרופא מסר בעת הטיפול מספק כדוח רפואי מסודר שחברת הביטוח דורשת]

האם יש ביטוח על פלאפון סלולארי?

יש לבצע הרחבה לביטוח טלפון סלולרי באופן עצמאי, בכל חברת ביטוח סכום הכיסוי שונה, השתתפות עצמית שונה ואפילו רמת כיסוי שונה [לדוגמה במגדל יש כיסוי גם לגניבהו גם לאבידה] בניגוד לחברות אחרות שם הכיסוי רק לגניבה]. כמו כן יש הבדלים די גדולים בעלות ההרחבה לכיסוי לגניבת טלפון סלולרי.

מה ההשתתפות העצמית שלי?

כיום ברוב חברות הביטוח אין השתתפות עצמית בהוצאות רפואיות [בקופות החולים למשל עדיין יש השתתפות עצמית בהוצאות רפואיות]. מנגד, בתביעות מזוודה בהראל ופספורטכארד ישנה השתתפות עצמית של 50$ בתביעת מזוודה.

מה ההגדרה של ספורט אתגרי?

בפועל, באתר של כל חברת ביטוח ישנה הגדרה לאיזו פעילות עונה להגדרה של ספורט אתגרי ומחייבת הרחבה זו. יש לציין כי טרקים נחשבים לאזור "מעט אפור" בחברת הביטוח. חלק מחברות הביטוח לא מגדירות שחור על גבי לבן כי טרק הינו אתגרי ובצדק. הסיבה לכך שזה מאוד תלוי ברמת הטרק, מה בפועל עושים. עולים בהרים או סתם סיבוב נחמד בטבע, אזור גבוהה או יעד רגיל לחלוטין. תמיד רצוי להרחיב אתגרי לטרקים כי לא להיות בסוג של חוסר וודאות בנושא הזה.