אתר גרינגו

המדריך השלם לכרטיסי טיסה לדרום אמריקה

כל מה שצריך לדעת על טיסות לדרום ומרכז אמריקה. עלות כרטיס טיסה, טיסות ישירות לדרום אמריקה לעומת טיסות קונקשיין, טיסות פנימיות ביבשת או בתוך מדינה. כיצד לחסוך, על מה לחסוך ועל מה לא.

03/04/2022
גרינגו אמריקה

אם הגעתם לכאן זה אומר שאתם לפני הטיול הגדול שלכם בדרום או במרכז אמריקה וכמובן שאנחנו מלאי קנאה ושמחים לעזור לכם בכל הקשור לכרטיסי טיסה ביבשת. שימו לב שכעת בתקופת הקורונה יש דרישות יציאה מישראל ודרישות כניסה למדינות השונות ביבשת, אפשר לקרוא פה את כל הדרישות.

איפה מוצאים טיסה לדרום אמריקה?

ניתן לחפש טיסות בסקייסקנר וגוגל טיסות ודרך סוכני נסיעות, אם אתם גמישים בתאריך יש סיכוי שתמצאו טיסה במחיר טוב, חשוב מאוד כשמזמינים דרך אתרים לשים לב לאותיות הקטנות ולוודא שהבנתם מה המחיר הכולל ומה מותר לכם להעלות לטיסה, שימו לב, טיסות עם קונקשן בארצות הברית מצריכות ויזה לארצות הברית.

להזמין דרך סוכן נסיעות או דרך אתר?

כשמשווים מחירים און ליין ודרך סוכן לרוב המחיר של הסוכן יהיה גבוה ב - 50-100 דולר מהמחיר אותו תמצאו באנטרנט, אך בתקופת הקורונה אנחנו ממליצים לכם לסגור דרך סוכן נסיעות בגלל ביטולי טיסות, כשטיסה תתבטל הסוכן ימצא לכם טיסה חלופית ואתם תוכלו להיות בראש שקט שיש מי שדואג לכם.

מה זה כרטיס פיקטיבי?

כל מדינה בעולם מבקשת מהתיירים הנכנסים אליה הוכחה שהם עוזבים לאחר תקופת הטיול ולכן יבקשו ממכם להציג כרטיס יציאה לפני שייתנו לכם לעלות לטיסה. תייר שנכנס לישראל לא יוכל להיכנס לישראל אם לא יציג כרטיס יציאה מישראל ואותו הדבר עם מדינות דרום אמריקה וזאת כדי למנוע הגירה לא חוקית. אז במקרה שאתם נכנסים למדינה בלי לדעת מתי אתם יוצאים ממנה אנחנו ממליצים לעשות כרטיס פיקטיבי - איך עושים כרטיס פיקטיבי מוצלח?

מומלץ לקרוא בנוסף:

טיסות קונקשיין לדרום אמריקה

שתי הדרכים המקובלות להגיע לדרום או מרכז אמריקה עם קונקשיין הן:

  1. קונקשיין מישראל לאירופה ומאירופה טיסת המשך לדרום אמריקה.
  2. טיסה מישראל לארצות הברית ומשם קונקשיין לדרום מרכז אמריקה.

לא ניתן לנחות בארצות הברית ללא ויזה, גם אם יש לכם כרטיס טיסה לקונקשיין ואתם לא יוצאים משדה התעופה.

הפרשי זמנים בין טיסות קונקשיין

תמיד תבדקו שיש לכם מספיק זמן בין שתי הטיסות, אבל לא יותר מידי. אם הזמן בין הטיסות יהיה קצר מידי, עיכוב בטיסה הראשונה עלול לגרום לכך שתפסידו את הטיסה השנייה. טווח ארוך מידי, ותוכלו למצוא את עצמכם מקימים אוהל בשדה תעופה בהמתנה לטיסת המשך שהתעכבה. כשטיסת ההמשך שלכם היא עם אותה חברת תעופה אז טיסת ההמשך תחכה לטיסה הראשונה שתגיע ככה שבמקרה כזה יכולים להזמין בראש שקט טיסה עם קונקשן קצר.

כמה עולה טיסה לדרום אמריקה?

טיסה לדרום ומרכז אמריקה עולה בסביבות 1000-1500$,  מחירי הטיסות מושפעים ממחיר הנפט, לכמה זמן הכרטיס פתוח (כרטיס פתוח לשנה חצי שנה, פחות) העונה בה אתם טסים, שינוי של שערי מטבע וכמובן היצע וביקוש.

טיסות פנימיות

סביר להניח שתיקחו לפחות טיסה אחת בין מדינות ואפילו טיסות פנימיות בתוך אותה מדינה. טיסה פנימית בתוך המדינה עצמה יכולה לעלות 100-400 דולר, טיסות בתוך ברזיל יקרות יותר בשל גודלה העצום של ברזיל. מחירי הטיסות בתוך היבשת ינועו באזור 400-600 דולר ולעיתים גם יותר. מומלץ להגיע כשעתיים לפני הטיסה לשדה התעופה. שימו לב שמתקבלות תלונות רבות על חברת ויוה אייר, במנועי החיפוש מחירי הטיסות שלה הם הכי זולים שיש, אבל על כל חריגה מההוראות שהם שולחים במייל תשלמו קנס. אם לא תדפיסו את כרטיס הטיסה תיאלצו לשלם 20 דולר קנס, חרגתם בגודל התיק במעט? תשלמו קנס. קחו את זה בחשבון שלפעמים הזול יוצא הכי יקר שיש, אנחנו לא ממליצים לטוס עם ויוה אייר.

רשימת ציוד לטיסה

  • תוצאות בדיקת קורונה והצהרות בריאות - דרישות הכניסה למדינות
  • דרכון בתוקף של לפחות חצי שנה + זמן הטיול שלכם
  • ויזה במקרה שצריך(קובה, ארצות הברית)
  • כרית לצוואר
  • כרבולית
  • בגדים נוחים

מה אסור להעלות למטוס

לכל חברת תעופה יש הגבלת משקל לתיק איתו עולים למטוס וגם לתיק ששולחים לבטן המטוס, שימו לב לא לעבור אותו, מומלץ לשקול את התיק לפני ההגעה לשדה. שימו לב שאסור להעלות למטוס חפצים חדים כמו אולר, פצירה, בלוני גז, בקבוקי מים, מצית וכל דבר שעשוי להיראות חשוד.

תגובה חדשה