אתר גרינגו

המדריך השלם לכרטיסי טיסה לדרום אמריקה

כל מה שצריך לדעת על טיסות לדרום ומרכז אמריקה. עלות כרטיס טיסה, טיסות ישירות לדרום אמריקה לעומת טיסות קונקשיין, טיסות פנימיות ביבשת או בתוך מדינה. כיצד לחסוך, על מה לחסוך ועל מה לא.

29/12/2021
גרינגו אמריקה

אם הגעתם לכאן זה אומר שאתם לפני הטיול הגדול שלכם בדרום או במרכז אמריקה וכמובן שאנחנו מלאי קנאה ושמחים לעזור לכם בכל הקשור לכרטיסי טיסה ביבשת. שימו לב שכעת בתקופת הקורונה יש דרישות יציאה מישראל ודרישות כניסה למדינות השונות ביבשת, אפשר לקרוא פה את כל הדרישות.

איך מוצאים טיסה לדרום אמריקה?

ניתן לחפש טיסות בסקייסקנר וגוגל טיסות ודרך סוכני נסיעות, אם אתם גמישים בתאריך יש סיכוי שתמצאו טיסה במחיר טוב, חשוב מאוד כשמזמינים דרך אתרים לשים לב לאותיות הקטנות ולוודא שהבנתם מה המחיר כולל מיסים.

להזמין טיסה דרך סוכן נסיעות או און ליין?

כשמשווים מחירים און ליין ודרך סוכן כמעט תמיד המחיר של הסוכן יהיה גבוה ב - 50-100 דולר מהמחיר אותו תמצאו באנטרנט, אך בתקופת הקורונה אנחנו ממליצים לכם לסגור עם סוכן בגלל ביטולי טיסות, כשטיסה תתבטל הסוכן ימצא לכם טיסה חלופית ואתם תוכלו להיות בראש שקט שיש מי שדואג לכם.

מומלץ לקרוא בנוסף:

טיסות קונקשיין לדרום אמריקה

שתי הדרכים המקובלות להגיע לדרום או מרכז אמריקה עם קונקשיין הן:

  1. קונקשיין מישראל לאירופה ומאירופה טיסת המשך לדרום אמריקה.
  2. טיסה מישראל לארצות הברית ומשם קונקשיין לדרום מרכז אמריקה.

לא ניתן לנחות בארצות הברית ללא ויזה, גם אם יש לכם כרטיס טיסה לקונקשיין ואתם לא יוצאים משדה התעופה.

הפרשי זמנים בין טיסות קונקשיין

תמיד תבדקו שיש לכם מספיק זמן בין שתי הטיסות, אבל לא יותר מידי. אם הזמן בין הטיסות יהיה קצר מידיי, עיכוב בטיסה הראשונה עלול לגרום לכך שתפסידו את הטיסה השנייה. טווח ארוך מידי, ותוכלו למצוא את עצמכם מקימים אוהל בשדה תעופה בהמתנה לטיסת המשך שהתעכבה.

מחיר טיסות לדרום אמריקה

טיסה לדרום אמריקה עולה בסביבות 1500$, טיסות למרכז אמריקה עולות פחות או יותר אותו דבר. מחירי הטיסות כל הזמן משתנה ולא ניתן להצביע על מחיר קבוע, אולי תשלמו 100$ פחות ואולי 200$ יותר. המחירים מושפעים מנתונים כגון מחירי דלק משתנים, לכמה זמן הכרטיס פתוח (כרטיס פתוח לשנה חצי שנה, פחות) העונה בה אתם טסים, שינוי של שערי מטבע, ועוד.

טיסות פנימיות

סביר להניח שתיקחו לפחות טיסה אחת בין מדינות ואפילו טיסות פנימיות בתוך אותה מדינה. למעט מקרים בהן אין ברירה אלא לקחת טיסה ממקום אחד לשני השיקול והבחירה בין טיסה פנימית, אוטובוס או רכבת צריכה להיות שלכם. לעיתים יהיה דחוף לכם להגיע למקום מסוים, או שתחליטו להתפנק בטיסה מהירה במקום לבזבז יום וחצי בדרכים עקלקלות, כך או כך אל תשכחו לקחת בחשבון טיסות פנימיות שאתן מחליטים על התקציב לטיול. (מחירי טיסות פנימיות משתנה כל הזמן ותלוי בעונה אתם טסים, מחירי דלק, מחירי מטבע וכדומה). מומלץ להגיע כשעה וחצי לפני הטיסה.

רשימת ציוד לטיסה

  • תוצאות בדיקת קורונה והצהרות בריאות - דרישות הכניסה למדינות
  • דרכון בתוקף של לפחות חצי שנה + זמן הטיול שלכם
  • ויזה במקרה שצריך(קובה, ארצות הברית)
  • כרית לצוואר
  • כרבולית
  • בגדים נוחים

מה אסור להעלות למטוס

לכל חברת תעופה יש הגבלת משקל לתיק איתו עולים למטוס וגם לתיק ששולחים לבטן המטוס, שימו לב לא לעבור אותו, מומלץ לשקול את התיק לפני ההגעה לשדה. שימו לב שאסור להעלות למטוס חפצים חדים כמו אולר, פצירה, בלוני גז, בקבוקי מים, מצית וכל דבר שעשוי להיראות חשוד.

עזרנו לכם? הזמינו אותנו לקפה

הזמינו אותי לקפה

עזרנו לכם? הזמינו אותנו לקפה

הזמינו אותי לקפה
תגובה חדשה