2 מטיילים ישראלים נהרגו בפרו

03/01/2019
גרינגו אמריקה

2 מטיילים ישראלים נהרגו בשתי תאונות דרכים בפרו
שתי תאונות דרכים שונות הובילו למותם של מטיילת ומטייל ישראלים בפרו. שני התאונות התרחשו על הכביש המוביל מקוסקו אל לימה בירת פרו. התאונה הראשונה אירעה ככל הנראה קרוב לעיירה Ayacucho שם האוטובוס התהפך וכתוצאה מכך נהרגו מספר נוסעים ובינהם המטיילת הישראלית. התאונה השניה אירעה ככל הנראה זמן קצר לאחר מכן סמוך לעיירה נאסקה שם נהרג המטייל הישראלי בתאונה אוטובוס דומה.

מטיילים יקרים!
קטע הדרך בין לימה לקוסקו וההפך הוא קטע דרך לא קל בכלל עם פיתולים, הרים, ונתיבים צרים שלא לדבר על נהגים שנוהגים בפראות וחלקם אף שיכורים. מטיילים שמתכננים לצאת לדרך זו רק לשם ההגעה לקוסקו או מקוסקו אל לימה אז רצוי מאד להוסיף מעט כסף ולקחת טיסה קצרה של פחות משעה ולחסוך שעות רבות של טרטור ובמקרה זה גם סכנה.

 

             
                                        צילום מתאונת אוטובוס סמוך לעיירה נאסקה, פרו. שנת 2007.

תגובה חדשה

שטויות

ז

22/07/2012

כמה שאולי זה לא המקום לא יכלתי להתעלם מהתגובות של ה2 מעליי. לי אישית היתה אחלה נסיעה ללימה. לא היו לי שום בעיות באוטובוס הוא נסע חלק רוב הדרך והאמת יחסית לדרום אמריקה הוא נזהר. מה שכן הייתי אומר תוסיפו עוד 20 סול ותסעו בקאמה ולא בסמי קאמה. בכל מקרה כרטיס לא אמור לעלות יותר מ150 סול לקאמה אני מצאתי ב135. לא מאמין שצריך להוציא 200$ על טיסה של שעה, אלא אם בא לכם על הפינוק. זה פעם ראשונה שקורה דבר כזה. זה שקרה מקרה פעם ב... אין מה לעשות, זה לא שבסלאר לא נהרגו 2 בחורות, אז מה לא לעשות את הסלאר? שזה אחד הדברים הכי מדהימים שקיימים? יהי זכרם ברוך, ושיהיה רק טוב בחיים לכולנו.

לא כדאי לעשות את הנסיעה הזו!!!

עינב

11/07/2012

מטיילים כפי שרשום פה וזה נכון מאוד לא כדאי לנסוע את הנסיעה בין קוסקו ללימה! אני עברתי את הנסיעה הזו לפני חודש והיא זכורה לי לרעה אף אחד לא באמת הזהיר אותי שהיא מסוכנת ובנוסף קשה ומייגעת! כל הנסיעה היא סיבובים ופיתולים בגבהים של הרים,האוטובוס נוסע מהר וכל סיבוב מרגישים! הרגשתי כל כך רע בנסיעה וכל הדרך בכיתי,אי אפשר לישון! הנסיעה הכי קשה בדרום אמריקה(ועברתי הרבה גם בבוליביה וגם נסיעה בואן למאצו פיצו) באמת שאני לא סתם אומרת לכם לא לעשות את הנסיעה הזו,תוסיפו כסף וקחו טיסה ללימה זה שווה כל סול!!! הלב נקרע לראות דברים כאלה שאנשים חוזרים מהטיול שלהם בארון! יהי זכרם ברוך! והחלמה מהירה לפצועים! אין כמו בארץ !! דרום אמריקה מדהימה אבל אין כמו ישראל!!!