רוק אין ריו

בני קליין בילה כמה ימים באחד הפסיטבל הגדולים שידעה ריו דה זנירו לאחרונה: רוק אין ריו 2011 וחזר עם מספר מסקנות אך בעיקר עם טעם של עוד ולא יכול לחכות כבר עד 2013

03/01/2019
גרינגו אמריקה

21/10/11
                               כתב וצילם: בני קליין

                                    רוק אין ריו 2011  - Rock in rio                     

שלום לכולם רוק אין ריו בהחלט היתה חווית הרוק הגדולה ביותר שראיתי מימי! הברזילאים אוהבים לעשות שמח! העיר ריו דה ז'נירו במשך שבועיים היתה מפוצצת תיירים (שני מיליון מבקרים) ואפשר היה להרגיש בעיקר באזור בו בנו במיוחד את עיר הרוק משהו כמו שעה נסיעה ביום רגיל מקופבקבנה המוכרת יש אזור שנקרא ג'קרה פגווה ושם בנו את העיר, ג'קרה אגב זה תנין והאזור נקרא כך מכיוון שיש שם המון נחלים עם תנינים.

           
                                                               Rock in rio - 2011

בכל אופן בזמן הפסיטבל הנסיעה הזאת מהאזור התיירותי לעיר הרוק במקום שעה לקחה בין 3 ל-5 שעות וכולם כבר מודעים לכך שלעיר ממש אין תשתית לגביע העולם והאולימפיאדה אז מתחילה תנועה חזקה בהכנות לארועים המון להקות ברזילאיות ובינלאומיות הגיעו לאירוע ובהחלט היה שווה למי שהצליח לקנות כרטיסים אבל בצורה חוקית הכרטיסים נגמרו הרבה לפני הארוע אז מי שהגיע לעיר בלי כרטיס היה צריך לחפש ספסרים והמון אנשים קנו כרטיסים מזויפים. חב'רה תיזהרו בדרום אמריקה (או בכל מקום) מדברים כאלה.

           
                                                               Rock in rio - 2011

לפי נתונים שמשרד התיירות הברזילאי פירסם התנועה בריו בתקופת רוק אין ריו הזרימה 461 מיליון ריאל! הצפייה בהופעות און ליין הרקיעו שחקים ושברו את שיא הצפיות ביו טויב! בממוצע ליום 70 מיליון איש צפו! הפתעה מאוד נעימה לעיר ריו שכבר מקבלת המון ארועים עולמיים בשנים הקרובות  היא שבשנת 2013 פסטיבל הרוק אין ריו יקרה פה שוב!!!
עד היום הוא קרה 3 פעמים כל 10 שנים ועכשיו החליטו להקדים את הפסטיבל הבא ל 2013! כבר סיפרתי שהם אוהבים לעשות שמח ? מקווה לראות אותכם בקרוב בריו! כל טוב!
 

                     
                                                               Rock in rio - 2011

תגובה חדשה