מקרה מצער באל קלאפטה

03/01/2019
גרינגו אמריקה

31/1/10
תקרית מצערת בפארק "הקרחון המתנפץ" פריטו מורנו בדרום ארגנטינה
בגלל מקרה מצער שקרה לאחרונה בפארק לוס גלאסיארס ובו הקרחון פריטו מורנו שנמצא סמוך לעיירה אל קלאפטה בדרום ארגנטינה , ישנה אבטחה כבדה על הפארק 24 שעות ביממה, ולא ניתן להכנס מחוץ לשעות הפעילות המקובלות וזאת בעקבות מקרה חמור ביותר  שלו היו אחראים קבוצת ישראלים.
המקרה אשר קרה הוא שקבוצת המטיילים הישראלים , נכנסה בלילה לפארק של הקרחון המתנפץ, הדליקה מדורה על אחת המרפסות המשקיפות על הקרחון , למרות שילוט האוסר על כך. כשפקח הפארק הבחין במדורה, והגיע לעצור אותם, התפתח ויכוח בינו לבין המטיילים שככל הנראה הגיבו באלימות קשה כלפיו, היכו אותו ושברו לו את הטלפון הסלולרי.
שעות פתיחה של הפארק מהיום הם 8:00 עד 20:00 המחיר הוא 75 פסו ואין יותר אפשרות להיכנס ללא תשלום לפני הפתיחה כמו שמטיילים היו עושים בעבר, המשמעות היא  שנשברה מסורת של שנים!

מטיילים יקרים, חשוב לשמור על השם שלנו בעולם ובעיקר בארצות שמארחות אותנו באהבה כמו ביבשת דרום אמריקה.
שימרו על קשר טוב עם המקומיים, שימרו על הטבע והסביבה בכל מקום אליו תגיעו ובעיקר שימרו על עצמכם.
חשוב לנו לציין את חשיבות הנושא משום שזה לא המקרה היחיד שאירע לאחרונה. משנה לשנה כמות המקרים גודלת וחבל...

צוות אתר גרינגו
 

          פריטו מורנו הקרחון המתנפץ, דרום ארגנטינה
                                                 פריטו מורנו הקרחון המתנפץ, דרום ארגנטינה
              

למידע נוסף על: אל קלאפטה
תגובה חדשה

ממש מצער לשמוע !!

אמיר

18.02.2010

טיילתי לפני שנתיים , ואני ממש מתגעגע ליבשת המטורפת הזו, בייחוד לפטגוניה !! ממש לצער לשמוע על האלימות הזו,יש מטיילים ששחכו שבאו לטייל!! בקצב הזה עוד כמה שנים יסגרו מקומות מסוימים לישראלים או הוסטלים [כבר לפני שנתיים ראיתי הוסטלים שלא רוצים ישראלים..] להכנס בלילה ולחכות לבוקר לראות את הקרחון היה אחד הימים הכי כייפים בטיול !! [לא רק ישראלים עושים זאת] נקווה שישראלים כאלה לא יהרסו עוד מקומות !!

לנתן

אלי

07.02.2010

הייתי בפארק לפני כשנתיים, הכיף האמיתי הוא לבוא לפני לעשות לילה עם אוהל ולקום לראות את הזריחה להוציא תמונות מטורפות ועל הדרך בונוס(מוסכם מראש עם הארגנטינאים) שאין צורך בכניסה. הרבה מטיילים עשו זאת ולדעתי כשמדובר במטיילים טובים מלח הארץ זה אחלה מסורת וחבל... אני חושב שכיוונת את החיצים לכיוון הלא נכון, החבורה שעשתה זאת צריכה להתבייש בעצמה ואנשים כאלה מאכזבים את המדינה ואת עמנו.

¨נשברה מסורת של שנים¨!?!?!

natanbib

06.02.2010

צוות גרינגו - אני מאוכזב מכם, צריך להילחם בתופעות כאלה של התפלחויות המוניות של ישראלים ולא לעודד אותם. אני מסכים שתקריות כזו שקרתה משאירה כתם על כולנו, אבל גם בלעדיה ¨מסורות¨ שכאלה איהן דבר חיובי. נתן

יש מצב לעצור את הבהמות?

doron

01.02.2010

ועל תקיפה צריך לשלם גם בחופש. בושה לנו

"הישראלי המכוער" זו לא סתם אימרה

נאור

01.02.2010

פשוט מגעיל אותי, שוב!! פעם אנחנו על המפה ושוב!!! בצורה מגעילה.. מה נסגר איתם?? אין לאנשים כבוד למקום שבו הם מטיילים, הם רוצים שארגנטינה תסגור את הכניסה לישראלים?? אני מטייל לבד ואני רואה את הישראלי המכוער בכל מקום.. לא שוטפים כלים אחרי בישול ואכילה, בפיץ רוי במחנה הראשון יש שלט עם כיתוב בעיברית לא לזרוק ליכלוך לריצפה אלא לקחת את האשפה איתכם.. לאן הגענו שבמדינה 15000 ק"מ מישראל יש שלט בעיברית שאוסר על משהו?? שלא נדבר על רעש, בלאגן, צעקות, לוקחים ממקררים אוכל ושתיה שלא שייך להם.. זה למה אני הולך להוסטלים שלא מופיעים פה באתר כי אני יודע שאני אתקע עם אותם ישראלים כמו המפגרים האלו.. אני מאוד מקווה שאותם ישראלים קיבלו קנס בדולרים ולא בפסו ושיהיה לפחות אלפייה.. מפגרים!!

כמה עצוב ולא מפתיע...

TOM

31.01.2010

מצטרף לשאר מקרים שאני נתקל בהם... של ישראלים רועשים, שמטיילים בקבוצות ענק, משחיתים הוסטלים ואוטובוסים וחושבים שהכל מגיע להם... אנחנו לא מפסיקים לחשוב ולהתלונן על כך ששונאים ישראלים בכל מקום בלי סיבה וכו´.. חברה ! יש סיבה! ככה אנחנו נראים !! ודווקא במדינה שכל כך מכבדת תיירות בכלל ואותנו כתיירים בפרט... מקווה שאותם ישראלים נעצרו ויגורשו לארץ !