ג´ונתן רויזין

03/01/2019
גרינגו אמריקה


                            הבלוג של ג'ונתן רויזין ממסעו בדרום אמריקה
 

שלום. קוראים לי ג'ונתן ואני עשיתי את הטיול-אחרי-צבא שלי, לפני הצבא. אחרי שנה של דחיית שירות, נשארו לי חודשיים וחצי לטייל וחמש ספרות בבנק, אז החלטתי לטייל. לאיפה? דרום אמריקה. חוץ מזה שכל המשפחה שלי גרה בבואנוס איירס, היבשת הזאת נראתה לי מדהימה וששווה לטייל בה, גם אם זה לזמן קצר. אמנם נסעתי לארגנטינה כל שנה וחצי בערך, הנסיעה הזאת הייתה שונה. קצת טיול שורשים, אבל הרבה מאוד טיול מוצ'ילרוס.

קצת זמן, אבל הספקתי הרבה. שלחתי הרבה מאוד מיילים לחברים ולמשפחה שבהם תיעדתי כל מה שעשיתי, ובסוף הטיול אספתי את כל המיילים האלה ליומן מסע גדול עם טיפים למטיילים. אז תהנו בדרום אמריקה בזמן שאני בצבא, ואני אחזור לשם להשלים את מה שלא הספקתי כשאני אשתחרר, בדצמבר 13.

אימייל: joroizin@gmail.com
מסנג'ר: jo_roizin@hotmail.com
פייסבוק: jonathan roizin

פירסומים אחרונים:

סלטה וסוף הטיול


סוף סוף ארגנטינה. מצחיק לראות את המעבר מבוליביה לארגנטינה. ממש אפשר לראות את המעבר מדרך עפר מגעיל לאספלט נורמלי. אספלט! ישר קונים כרטיס נסיעה לסלטה. 7 שעות נסיעה. ועוד באוטובוס אמיתי. אחרי הנסיעה הקודמת, זה כמו לעבור מחיפושית לג`יפ ב.מ.וו., רק שבחיפושית יש גם בולביאניות שנוסעות בעמידה.

בוליביה בשבוע

לה פאז. האמת? בדיוק איך שתיארו לנו אותה. ענקית, צפופה, ענייה. כל העיר הזאת היא שוק אחד גדול. כאילו לקחו שוק ענק, ונתנו לו מעמד של עיר. מסתכלים ימינה - שוק. שמאלה – שוק. למעלה - שוק. ממשיכים קצת - שוק. יורדים למטה - קתדרלה גדולה, ולידה - שוק.

פרו- איקה וקוסקו

 

היי כולם. אחרי שבוע בקוסקו, כבר יש המון המון מה לכתוב. טוב, אז אחרי נסיעה של 18 שעות מאיקה, בדרך ההכי מפחידה בפרו (האמת לא נורא), הגענו לקוסקו (הערת אחרי טיול: זה היה רק בשביל להרגיע את אמא שלי. זה כן נורא. דרך מפחידה. תקחו חברה טובה מאיקה לקוסקו).

פרו - לימה והוארז

 

טוב, אחרי שבועיים מצויינים בבואנוס איירס, ואחרי שלא מצאתי מישהו שמתכוון לנסוע לפרו, טסתי לבד ללימה, בירת פרו. טיסה לא רעה. שוב קרה לי שהבטיחו לי יציאת חירום ושוב דפקו אותי. אבל כמו תמיד, אחרי הסברים לדיילת שאני לא יכול להכנס בשום מושב אחר

ארגנטינה - בואנוס איירס

 
הגעתי לפני שבועיים ומשהו לבואנוס איירס. בבואנוס איירס הייתי חצי מוצ`ילר חצי עם המשפחה. עם המשפחה היה ממש טוב. כולם ממש פינקו אותי מכל הבחינות. גם בסוף אחותי ואמא שלי היו איתי אז בכלל היה לא רע.
תגובה חדשה