מטייל ישראלי נהרג באיקה

03/01/2019
גרינגו אמריקה

21/3/09

מטייל ישראלי נהרג באיקה, פרו
.
המטייל נהרג אתמול(יום שבת) בעת שעשה סקי חולות סמוך לעיירה איקה בפרו.
העיירה איקה היא מעין נווה מדבר בתוך דיונות אינסופיות כ-4 שעות נסיעה מלימה הבירה.
מדובר בתחנה קבועה במסלול של רוב המטיילים שמגיעים לכאן כדי לעשות סנדבורד(סקי חולות) באטרקציה מעט מסוכנת אך אם זאת כל מטייל בוחר לגלוש בצורה שונה, האבסורד הוא שדווקא ההגעה לסקי מסוכנת יותר מהסקי עצמו בעקבות הנהגים הפרואנים שמשתוללים עם רכבי הבאגי הגדולים עליהם יש קרוב לעשרה נוסעים.
זה לא המטייל הישראלי הראשון שנהרג במקום, קרו גם בעבר כבר מקרים בהם מטיילים נפצעו במהלך הגלישה אך לרוב זה נגמר בחבלות או במקרה קיצוני יותר שבירת רגל אך במקרה טרגי זה המטייל נהרג.

                    
                                                     אזור הדיונות מסביב לעיירה איקה, פרו.
תגובה חדשה

יהי זכרו ברוך

itzik

06/04/2009

כששמעתי את ההודעה הזו הייתי עדיין בדרום אמריקה אבל לא קרוב...מהסיפורים שרצו בין האנשים אמרו שהבחור שבר את המפרקת. אנשים...יש חבר´ה שמשתוללים קצת יותר מידי וכן העסק עם הדיונות שם הולך וגודל,כל דיונה ניהיית יותר ויותר ענקית!!!!אם אני לא טועה שתיים או שלושה דיונות ממש גדולות הן לקראת הסוף בכל מקרא כשאני הייתי שם פגשתי חבר מהארץ שפרק את הכטף(יצא בזול)! לחבר´ה שטסים לדרום אמריקה באמת תשמרו על עצמכם גיא שתמר ז´´ל שנהרג לא מזמן בתאונת דרכים באקוודור ע´´י מקומי טיפה, טייל איתי תקופה קצרה חבל שזה נגמר ככה.

מידע שגוי מאוד

noam

23/03/2009

נהרג שם מטייל לפני מספר שנים במקרה הוא היה אדם שהכרתי והוא היה איש נהדר ושמו היה אלון

תנחומיי למשפחה

עוואק

22/03/2009

ראיתי את התמונה שלו בעיתון כשהוא בצניחה החופשית, מצמרר מה שהוא רשם להורים על הידיים... שלא תדעו צער.

אם התכוונת ל

roy

22/03/2009

אם התכוונת לאסף חכים שנהרג ב31.07.08, הוא לא נהרג בסקי חולות אלא בתאונת אוטובוס.

הפרואנים חסרי אחריות ללא קשר לגילם נקודה!

איתי

21/03/2009

אבל זה הסיכון שלוקחים על עצמך לטייל במדינת עולם שלישית. אני עשיתי את הסקי הזה בשכיבה וזה מגיע למהירויות פסיכיות של 90 קמ"ש ואם אתה עף מהקרש זה מסוכן כי אתה נבלם על חול בכמה אחת. שלא לדבר על הנסיעות בבאגי שהנהג עשה לנו שהיה יכול להיות אבא שלי והיה חתיכת משוגע שהוריד אותנו בשיפועים שליליים משהו פסיכי לגמרי! קיצר אטרקציה עם סיכון באותה מידה של ראפטינג או צניחה לא לזלזל ב"סקי".

איקה

אלי

21/03/2009

בעקרון מדובר באטרקציה לא כזאת מסוכנת אבל הבעיה היא שהפרואנים חסרי אחריות ולא מדריכים בכלל את התיירים שמגיעים, שלא לדבר על להתפרע עם הג´יפ, בקיצור ילדים בלי שום אחריות... עצוב יהי זכרו ברוך.