בעיות בכניסה לבוליביה

03/01/2019
גרינגו אמריקה

20/1/09

בעיות למטיילים בכניסה לבוליביה
מטיילים מדווחים כי כאשר ניסו לחצות את הגבול ולהכנס אל בוליביה נתקלו בבעיות עם פקידי ההגירה שכעת מתחקרים כל ישראלי שנכנס למדינה, השאלה העיקרית המופנת אל המטייל היא האם הוא תומך במלחמת עזה והאם שירת בצה"ל.
כזכור לאחרונה נשיא בוליביה אוו מוראלס הצטרף לעמיתו נשיא ונצואלה הוגו צ’אבס והחליט לנתק את הקשרים עם מדינת ישראל, בבוליביה אין שגרירות ישראל שנשיא בוליביה יכול לסגור בדומה לצ’אבס, לכן היה נראה שהמהלך הוא אקט מחאתי בלבד.
ככל הנראה בעקבות דיווחי המטיילים מסתבר שהועבר לפקידי הגבול הבוליביאנים הוראה לעקב ישראלים, לכן מומלץ למטיילים שמעונינים להכנס לבוליביה לחכות מעט שהנושא ירגע בייחוד שכעת הלחימה הסתיימה ברצועת עזה ולא להגיע לגבולות בוליביה.

דיווח מעודכן מה- 23/1/09
מטיילים שנכנסו לבולביה טוענים כעת שפקידי ההגירה בכניסה למדינה החלו לקחת "מס" כניסה של 135 דולר שנלקחים בד"כ מאמריקאים שנכנסים למדינה או במילים אחרות שוחד. עוד נמסר כי לאחר המתנה של מספר שעות בסמוך לגבול הצליחו המטיילים להכנס ללא תשלום כאשר התחלפו פקידי ההגירה.

                   בוליביה
תגובה חדשה

בוליביה

ניצן

19.02.2009

האם מישהו בתקופה האחרונה נכנס לבוליביה ומוכן לשתף האם היו בעיות או לא ומהיכן נכנס?

שאלה

ניצן

08.02.2009

מה היו הבעיות?

כניסה לבולביה

reut

04.02.2009

אנחנו נכנסנו לבוליביה דרך קיחארו ולא הייתה בעיה להיכנס

הנפצה לא מוצדקת

zohar

02.02.2009

אני כותבת עכשיו מתוך בוליביה וכמוני נכנסו אתמול עוד ישראלים. פקידי הגבול לא מצמצו אלינו ולא אמרו כלום אנשים בהחלפת כספים ובמסעדות בכלל זורקים לנו מילים בעברית... אז לכל המתחכמים שרוצים לעשו חרם על בוליביה- המקומיים כאן בכלל לא קשורים למצב הזה והכל פועל פה כרגיל בין אם אתה ישראלי או שלא. מה שמעניין אותם זה שתעשו את הטיול ג´יפים שלהם שתאכלו את הפיצה ושתקנו את המכנס בוליביאן שלהם. בקיצור--- לא לוותר לעוד פרטים כנסו לפורום לפי השם משתמש שלי

להחרים את בוליביה בגדול

ספיר

30.01.2009

מי שעדיין לא הבין, אנחנו הממנים העיקריים של בוליביה מסחר שמתקתק שם בקצב מסחרר. לכן אם נחרים אותם ונודיע להם שנגיד לישראלים לא לבוא בכלל ! אז אולי הם יבינו

במעברי גבול נידחים

אלי

24.01.2009

בנמל תעופה או במעברי יבשה נידחים??

איתי

23.01.2009

נא לפרסם עדכונים

איתי

23.01.2009

כל מי שנתקל בבעיות או שלא נכנס בכלל לבוליביה עקב המצב אני אשמח לשמוע על זה מכיוון שאני מתכנן להגיע לשם בקרוב תודה.

וותרו על בוליביה

נתנאל

22.01.2009

עם של חארות ומקום מחורבן

לעשות חרם על בוליביה

אמנון

21.01.2009

צריך להתאגד ולעשות חרם על המדינה הזאת שמגדירה את עצמה כשונאת ישראל בדיוק כמו ונצואלה. ממשלה ונשיא טיפש שעכשיו רק יעצים את העוני שממילא כבר קיים ומושרש עמוק עמוק בתוך העם המסכן הזה...(לא יכנסו ישראלים = ירדו ההכנסות מתיירות)

הפודל של צ´בס

אלי

21.01.2009

מורלס הוא סתם נקניק ששומע לבעלים שלו שזה צ´בס של ונצואלה, אני בטוח שאם צ´בס היה תומך בישראל הוא היה עורך פסטיבל לכבוד הישראלים בלה פאז, סתם אינדאיני חמור שלא יודע כלום