אייר מדריד

03/01/2019
גרינגו אמריקה

הודעה חשובה לרוכשי כרטיס טיסה מחברת התעופה אייר מדריד
לכל המטיילים שקנו כרטיסים של אייר מדריד, בצעו את ההוראות שלפניכם בכדי לקבל החזר כספי על הכרטיס שקניתם.
ההוראות שלהלן חייבות להיות מבוצעות עד ה-20 לחודש פברואר.

לפניכם קטע ממכתב ששלח מנהל Iata ישראל לסוכני הנסיעות בנושא:


"

נדון: אייר מדריד , הליך בקשות להחזר באמצעות בית משפט.
 
בסוף דצמבר 2006 שלחה יאט"א מזכר המסביר כיצד לקדם בקשות להחזרים כספיים של כרטיסי אייר מדריד. למרות מאמצי יאט"א להגיע להסכמה עם אייר מדריד לגבי הליכי ההחזר, מעולם לא הושג הסדר כאמור.
 
בינואר 2007 אייר מדריד הוכרזה כחברה הפועלת תחת פיקוח בית משפט (בספרד). לאור המצב החדש לא יכולה יאט"א לטפל בהחזרים ללא אישורו של הממונה מטעם בית המשפט. לכן, על כל נוסע להגיש בעצמו בקשה להחזר ישירות לממונה מטעם בית המשפט .
 
ההליך החדש של בקשה להחזר הוא כדלקמן:
 
-       הבקשה חייבת להיות מוגשת אישית על ידי הנוסע בעצמו (ללא מתווכים)
-        כדי להגיש תביעה להחזר, יש להירשם באתר האינטרנט הבא: http://administracionconcursal.airmadrid.com/.(האתר בשפה הספרדית בלבד).
-        בתפריט משמאל תחת "afectado" יש לבחור ב – "como pasajero" ואז"registro" .
-       לאחר מילוי הטופס יש להגיש אותו בצירוף כרטיס הטיסה והקופונים לממונה מטעם בית המשפט (הוראות מצויות באתר בספרדית בלבד).
-       טפסי החזר וכרטיסים שנשלחו למשרדינו יוחזרו לכל סוכן נסיעות באופן ישיר בדואר רשום. יש להחזיר כרטיסים אלה לנוסעים באופן מיידי וזאת על מנת לאפשר להם להשלים ההליך ולהגיש תביעה.
 
תודה על שיתוף הפעולה וההבנה מצידכם."
 
מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אנו מוצאים לנכון לציין כי על פי הידוע לנו יש להגיש את הבקשה עד ה – 20 לפברואר 2007. כמו כן, כתובת הממונה מטעם בית המשפט הינה כדלקמן:
 
Juzgado Decano, Registro Juzgado de lo Civil de Madrid, Calle Capitán Haya 66, 28020 Madrid, España

  "

תגובה חדשה

תביעה להחזר

inbar

17/04/2007

האם עדיין אפשר להגיש את התביעה? או שזה רק עד ה 20 לפברואר?? למי צריך לפנות בענין איר מדריד בבקשה?

יש מישהו שכבר הספיק לקבל פיצוים?

קובי

21/03/2007

?

The Letter

Roie

20/02/2007

Has nothing to do with the ticket from Comet. This is an official court representative who is authorized to deal with the refunds. If you want to see your money back, do what ever´s written there and you might have a chance!

"פיצוי חלקי"

המלך

20/02/2007

"פיצוי חלקי" גם אני נפלתי קורבן לנפילה של אייר מדריד ואחרי הרבה בירורים מצאתי מסמך שאומר שחברה בשם AIR COMET קנתה אותם והם מכבדים את הטיסות חזרה עד למדריד היום הייתי במשרדים שלהם והם הפנו אותי למספר החינם שלהם לזמנת כרטיס חדש רק שהם שכחו שצריך לשלום 200 אירו על הטיסה הזאת למדריד ואת הטיסה משם הביתה (במקרה שלי ישראל) צריך לקנות לבד שזה יוצא יותר זול מלקנות כרטיס חדש מדרום אמריקה הביתה בכל מקרה התקשרתי למספר הזמנתי טיסה וקיבלתי כרטיס חדש (כן הייתי צריך לשלם את ה 200 אירו אבל זה יותר טוב מכלום) את המסמך אפשר למצוא בכתובת http://www.airpluscomet.com/adjuntos/PROCEDIMIENTOS_PASAJEROS_DE_AIRMADRID.pdf בכל מקרה תהנו בטיול