אייר מדריד

03/01/2019
גרינגו אמריקה

חברת התעופה  אייר מדריד (Air Madrid) מפסיקה את פעילותה

החברה הודיעה ביום שישי כי היא מפסיקה את טיסותיה עקב שלילת רישיונה על ידי רשות שדות התעופה בספרד שיצאה גם בהודעה שחברת אייר מדריד לא התמודדה עם האיחורים בטיסותיה ועוד שלל בעיות ביניהם שירות ואבטחה לקויים, כל אלו הובילו לירידה חדה במכירות מה שהוביל את החברה להצהיר על פשיטת רגל.
אייר מדריד השאירה אלפי נוסעים התלויים בטיסותיה חלקם גם ישראלים שנמצאים כבר בדרום אמריקה ואמורים לחזור בטיסת אייר מדריד הביתה.

אייר מדריד הוקמה רק לפני כשנתיים והיתה ידועה במחירים הזולים אך בשירות לא כל כך מוצלח
והמון מטיילים שנסעו עם החברה התלננו על כך שיש איחורים בטיסות ולחלקם אף אבד המטען.
החברה היתה טסה על קו מדריד - דרום אמריקה ומפעילה גם טיסות צ’רטר בין ישראל לאירופה.


למטיילים שכבר קנו כרטיסים
מצב העינינים לא מבשר טובות כרגע אך מומלץ לא להכנס לפאניקה, אלא פשוט לחכות בסבלנות ולראות מה הפתרון הסופי שיימצא לענין. כרגע מנסים ברשות שדות התעופה של ספרד מנסים למצוא פתרון לאלפי המטיילים שתקועים בעקבות המקרה ואולי לשכור מטוסים במיוחד.

                    
                                                       מטוס אייר מדריד בימים יפים יותר

תגובה חדשה

אם כרבה

ido

31.05.2012

סקס חינם ? חחחח זה כבר יותר טוב

סתם עליהום

זיו

26.12.2006

נסו אתם לנהל חברת תעופה שתצליח לגבור על חברות מוכרות ובעלות מוניטין רב שנים. מה הדבר הראשון שתעשו? נכון, תקנו מטוסים מעפנים ותוזילו את המחירים, אמה מה? זה לא עוזר כי אין ביקוש ואז פושטים רגל, קפיש? אני טסתי עם אייר מדריד הלוך וחזור, הטיסה הייתה כמו כל טיסה רגילה שטסתי במהלך חיי, אוכל סביר, שירות סביר לא מעבר ובטח שלא קטסטרופלי ולא, התיקים שלי לא נאבדו, לכל הלוזרים האחרים. חבל לי על החברה הזאת, 300$ הבדל בינם לבין איבריה הגנבים בהחלט סידרו לי עוד כמה פינוקים בטיול.

בושה וחרפה..!

קרן

24.12.2006

אני קוראת מה קורה עם אייר מדריד ולדעתי זה פשוט ביזיון...אבל ממש ..!אני חזרתי לפני שבועיים מדרום אמריקה ולמזלי חזרתי עם חברת התעופה איברייה ככה שלא נתקלתי בבעיות אבל מה שיש לי להגיד לכל האנשים שתקועים בגלל זה אל תוותרו,אל תוותרו על כספכם .רוב האנשים שנוסעים לדרום אמריקה הם צעירים שעבדו קשה מאוד,אחרי הצבא,וחסכו כל גרוש בשביל הטיול הזה .

אייר מדריד והביזיון הנמשך

הראל

19.12.2006

לי נמסר מסוכנת הנסיעות שלי ב א י ס ת א (נא לשים לב לחברה המתגאה ביחס אישי לצעירים ) שכספי לא יוחזר משום שאיסתא לא תספוג את התשלום ומדיניות החברה הינה שהכסף לא מוחזר ( אל תיתנו שיעבדו עליכם עם החזרים בעוד 40 יום וכו´- החברה פשטה רגל ועל פי חוק אין מי שיחזיר לכם תכסף בטח שלא החברה עצמה) ובטח שלא על ידי איסתא עד שהכסף שהעבירה לא יחזור לידיה.... פשוט ביזיון, עשיקה של קהל הלקוחות הצעיר שאין בידיו סכומים כאלו ורובנו עבדו בשבילו והקיזו דם!!!! בבקשה,אני קורא לכל מי שנתקל בתופעה בחברת איסתא ומחוץ לה לכתוב לי מה מדיניות סוכנות הנסיעות שלו לגביי החזרים וטיסות חלופיות.... בבקשה צרו קשר במהירות האפשרית, תודה