שיחון ספרדית

חשיבות השפה בטיול

בדרום אמריקה ובמרכז אמריקה דוברים המקומיים ספרדית, אנגלית כמעט ולא מדוברת ביבשת ואם כן אז מעטים מהמקומיים דוברים אותה. ברזיל היא המדינה היחידה ביבשת בה דוברי פורטוגזית. את חשיבותה של השפה המקומית מבינים מטיילים עם כל יום ויום בטיול, מטייל אשר שולט בשפה הספרדית או הפורטוגזית משדרג את הטיול בכמה וכמה רמות לעומת מטייל אשר ממלמל מילה או שניים. כל המטיילים שחוזרים מהיבשת ממליצים לחברים שרק טסים ללמוד לפני, לקחת שיחון ולהשקיע זמן בענין... זה ישתלם בטיול ובגדול כי כך שתפגשו אנשים חדשים, תגיעו למקומות מדליקים, תבינו באמת מה מסבירים לכם בכל מקום או אטרקציה שתעשו, שלא לדבר על החסכון הכספי שתוכלו להתמקח או ולעמוד על שלכם שלא ירמו אתכם. מאד מתסכל להתחיל את הטיול כאשר לא יודעים מילה וכל פעולה פשוטה כמו קניית כרטיס לאוטובוס או הזמנה במסעדה הופכת לסיפור גדול ובעייתי. מה גם שעם ספרדית טובה תקבלו יחס שונה לגמרי מהמקומיים והמקומיות, תשתלבו יותר טוב במקום בו את מטיילים והטיול שלכם יהיה מדהים פי כמה מאשר ללא שליטה בשפה.

ספרדית שפה קלה

ללמוד שפה חדשהזה תמיד מסובך וקשה. לוקח זמן והשקעה רבה. הדבר הטוב הספרדית זה שהיא יחסית שפה פשוטה וקלה להבנה, מתגלגלת היטב על הלשון, בייחוד לנו ישראלים(לעומת אמריקאים ואירופאים). זה עדין לא אומר שתוכלו ללמוד ספרדית תוך כמה ימים אבל אין ספק שברגע שתשקיעו ותכנסו ללימוד ספרדית אתם רק תרצו ללמוד עוד ועוד ולהרחיב את האוצר מילים שלכם. ההמלצה שלנו היא לקנות שיחון ספרדית לטיול, אסור לצאת בלעדיו, מומלץ לרכוש אותו לפני הטיול קצת ולהתחיל לשנן בבית אבל הוא בעיקר יבוא לעזר בטיול! מי שרוצה להגיע עם בסיס ממש טוב יכול גם לקחת קורס ספרדית קצר לפני ההגעה ליבשת או כבר ביבשת עצמה, יש המון מורות ובתי ספר ללימוד שפות. אז קדימה לעבודה...


פורטוגזית - השפה הפורטוגזית קשה מאד להבנה לעומת הספרדית, הברזילאים מדברים במבטא כבד שמקשה על מטיילים חדשים במדינה להבין את השפה אך גם פה אם תשהו מספיק זמן אז תקלטו את המבטא ויהשפה תתחיל לזרום לכם.

שיחון ספרדית ופורטוגזית

אם אתם רוצים להפוך את הטיול שלכם לחוויה מושלמת , לספוג את התרבות ולהרגיש חלק מהמדינה בה את מתכננים לטייל - ידיעת השפה המקומית מהווה חלק בלתי נפרד מכך! אם החלטתם לנסוע לטרק ביבשת היפייפיה והמדהימה של דרום אמריקה , לטייל ולהנות מהחופים המדהימים ביבשת מרכז אמריקה או לחילופין לחוות את התרבות הלטינית בכל מקום אחר בעולם, אתר גרינגו מציע לכם שיחון עיברית/ספרדית/פורטוגזית המכיל בתוכו את התרגום וההגיה לכל המילים והמשפטים הרלוונטיים שכל מטייל/ת צריכ/ה בשביל להרגיש בבית! שיחון חובק עולם שהושקעה בו מחשבה רבה, שעות רבות של עבודה עם דגש על הפרטים הקטנים שנכתב והודפס בדיוק עבורכם המטיילים עלמנת שהשפה הספרדית/ פורטוגזית לא תהווה מכשול עבורכם בזמן שאתם מטיילים במדינות הלטיניות - החל מספרד המרתקת שבאירופה ועד לברזיל הרחוקה והתוססת בדרום אמריקה. ספרדית היא שפה נוחה ללימוד שבקלות ניתן להתאהב בה והיא אף מזכירה מאוד את השפה האנגלית, כאשר נוסעים לחו"ל ידיעת השפה המקומית גורמת לתחושה של עצמאות ומקלה על הנוסע מבחינות רבות ובשל כך חשבנו כיצד נוכל לסייע לכם קהל המטיילים בכל קשת הגילאים והפקנו שיחון ייחודי שנכתב בצורה נעימה וקלילה ,בגובה העיניים שבמרכזו השפה הספרדית עם דגש על המטייל הישראלי ובנוסף חלק בשפה הפורטוגזית המדוברת בברזיל ומהווה חלק בלתי נפרד בטיול ביבשת דרום אמריקה. 

לדף קנייה של השיחון לחצו: שיחון ספרדית

אפליקציית שיחון גרינגו

אז אחרי שעמלנו קשות על שיחון ספרדית שיענה על כל הצרכים של המטיילים הגיע הזמן גם להתקדם עם הטכנולוגיה וכמובן שבימים אלו בניגוד לבעבר המון מטיילים ומשתמשים בסמארטפון במהלך הטיול ביבשת אמריקה. הרוב מטייל עם אייפון ולכן הוחלט ליצור את אפליקציית שיחון גרינגו אשר נותנת מענה מדהים למטיילים בטיול. השיחון עברי-ספרדי עם דיבור שמע וניתן לשמוע ולהבין בדיוק כיצד להגות את המשפט או המילה. בנוסף יש גם חלק בפורטוגזית לנוסעים לברזיל. יש באפליקציה גם מילון מלא אדיר עם דיבור וגם תמרורים מהיבשת, חוקים, פעלים ועוד המון עזרים ללימוד השפה הספרדית והשפה הפורטוגזית גם כן. לפרטים מלאים על האפליקציה לחצו כאן 

למידע מלא ותמונות מסך של האפליקציה: אפליקציית שיחון גרינגו 
לרכישה באפ-סטור לחצו כאן: שיחון גרינגו