התנדבות בבית יתומים בסוקרה

כותב הכתבה/טור :לארי ריף
הכתבה תורגמה מאנגלית לעברית.                 
                                                                           
                    


 
                     
התנדבות בבית יתומים בסוקרה

ישנו בית יתומים אשר נמצא בסוקרה, זהו מקום מדהים אשר מנוהל על ידי נזירות ומספר עובדים(משרה מלאה) המטפלים בילדים בגילאי 0 ועד 6 , המקום הוא קומפלקס מגורים שמחולק לשניים"
בחלק אחד ילדים עד גיל 3 ובחלק השני  ילדים בגילאי 4-6 , במקום 45 ילדים. המקום נקרא "Tata San Juan" ונמצא במיקום עם תצפית מרהיבה על העיר סוקרה.
ההתנדבות במקום לא עולה כסף וגם לא דורשת התחייבות, אם בא לכם להגיע ולעזור אפילו לכמה שעות גם זה יתקבל בברכה, עיקר העזרה היא להאכיל ולשחק עם הילדים ולתת סיוע בעוד מקבץ דברים ועוד  מתנדבים  במקום לרוב ישנים בסוקרה ומגיעים לכמה שעות(מעין משמרת) בבוקר או בצהריים,
אני לדוגמא מגיע מגיע בשעה 3 משחק עם הקטנים ומאכיל אותם ב5 ואחר כך מתחיל להכין אותם לשינה(חיתולים וכאלה) אחר כך יורד לילדים הבוגרים יותר וגם אותם מאכיל ומכין לשינה, אני מסיים בשעה 7 כל יום.
משמרת הבוקר היא בד"כ מ8:30 ועד 12:30.
 בעקרון אפשר לבחור לאיזה קבוצת גיל אתם רוצים להכנס , הילדים הקטנים ידועים כרגועים וקלים יותר לעומת הילדים הגדולים שדורשים יותר מאמץ בשל היותם יותר אקטיבים, בכל אופן החוויה מקסימה והילדים נהדרים!
אני שוב מציין שאין עלות בהתנדבות זאת, הזמן שלכם הוא התשלום... וגם הזמן הזה לא מוגבל, אתם מחליטים כמה זמן תרצו לשהות עם הילדים, גם שעה אחת מתקבלת בברכה.
Hogar Tata San Juan de Dios 
כדי להגיע קחו מונית ותגידו לנהג:
al fondo de la Avenida Japon, un poco mas alla del psicopedagogico
או לחילופין לקחת מיקרו בוס מספר 3 שיוצא מ: Plaza de la Policia
להגיד לנהג שיוריד אתכם במקום.

אם ברצונכם להגיע למקום עם מתנדב , אנא שלחו לנו מייל לאחת מהכתובת האלו:

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
 

 ciao amigos
larry reef


מספר תמונות מהמקום:


       

       

         

       

       

       

       

דרגו את הכתבה
ציון סופי: 5/5 מספר מדרגים: 6

תגובות (2)

תגובתך התקבלה בהצלחה ותעלה לאחר אישור צוות האתר. הוספת תגובה
מידע lilu | 21.07.11

היי
אני מעויינת להתנדב בבית יתומים ורציתי לדעת עם צריך להודיע מראש ועם כן כמה זמן לפני, איפה ישנים ואם צריך להביא משהו מיוחד.

תודה ליאור

i volunteered there!!! nufar | 10.09.06

hi guys i also volunteered with Lary in this beit yetomim and it was the best experience of my trip. the kids r amazing and they surprise u with something new every day, i worked with the "harder" kids but it gave me more.
i know volunteering with animals is something we all want to do, but while animal volunteer centers r full, there r lots of kids who need your help and nobody comes. (and if u ask me,kids r more important than animals... ) i recommend, come just one time and u will see that u don`t want to leave!!! give my kisses to Mary, Cilia, Christian, Diego, Flora, and all the other kids :):):):):)
Nufar