אבישי

5/31/2009 6:53:40 PM

379

שאלה בעניין נעלי טראקים

אני מתכנן טיול לדרום אמריקה - פרו ובוליביה, למשך חדשיים החל מאמצע יולי. מתלבט בין סוגי הנעליים: Asolo Voyager Vasque Breeze Asolo TPS 535 פוזל בעיקר לכיוון ה-TPS (הוצע לי מחיר טוב עליהן), למרות שהן היחידות שלא מדדתי עדיין, אבל אני קצת חושש שהן יהיו כבדות וחונקות מדי. האם מישהו מכיר את המודל וממליץ/לא ממליץ?? תודה!

omer

6/1/2009 2:11:37 PM

הנעלים ששמת בתמונה הם נעלים שמשתמשים בהם בעיקר בצבא הם מאסיביות וחמות אש...אבל הם אטימות למים ולקור..הם מאוד מאוד קשות בהתחלה וקשה להתרגל אבל אם הזמן הם נעשות סבבה..אני לא יבואן נעלים אבל נתקלתי כבר בהרבה סוגים ולדעתי עדיף לך משהו יותר קל ואוורירי סביר להניח שגם יותר זול ...זו דעתי..

אבישי

6/1/2009 4:20:13 PM

המסע שאני מתכנן מבחינת טראקים הוא וואי ווש, טראקים בני שלושה-ארבעה ימים שיוצאים מקוסקו, רורה נבאקה בבוליביה וזהו בערך. לפי מה שאני יודע, בכל הטראקים האלה אין צורך לסחוב את כל המוצ´ילה עליי. נאמר לי שאם לא צריך לסחוב משא רציני על הגב, רוב המודלים של אסולו ורייכל קצת "גדולים עליי", ואפשר להסתדר עם משהו יותר צנוע (מבחינת מחיר בעיקר). מה אתם אומרים על הקביעה הזו, ואילו נעליים יהיו מתאימות?

omer

6/1/2009 7:07:36 PM

תבדוק יש אחלה נעליים פחות מאסיביות של "נורס פייס" או קולמביה...

dan

6/1/2009 11:31:04 PM

ההמלצה הכי טובה שאני יכול לתת לך על קניית נעליים (ואנשים יחלקו עלי) היא שלא משנה החברה, לא משנה הדגם ולא משנה כמה משקל אתה סוחב איתך- הנוחות היא הדבר החשוב ביותר. תבחר את הנעל שהכי נוח לך ללכת איתה! כמובן חשוב גם שהנעל תהייה עמידה למים. עיקר הזמן שתסתובב עם הנעליים האלו בכלל לא יהייה בטרקים- קח את זה בחשבון (גודל ומשקל). דן,  בואנוס איירס

nufar

6/8/2009 2:47:02 AM

אמנם עוד אין לי ניסיון דרום אמריקה (יהיה בקרוב), אבל הלכתי חודש עם הואסק בשביל ישראל ואלה נעליים מצוינות, קלות, לא מאסיביות מדיי, מחזיקות מצוין את הקרסול (שזה חשוב בעיניי בשטח), והם באמת אטומות למים! בעיניי הקנייה הכי טובה שעשיתי לקראת הטיול. חשוב לציין שהשגתי אותן בחו"ל בכמעט חצי מהמחיר בארץ. ובכלל נעליים זה עסק יקר בארץ ואם יש אפשרות לקנות בצפון אמריקה עדיף.