שלומית

5/28/2009 12:42:17 AM

269

קראטרה אוסטראל

אהלן, אני מתכננת לטוס לדרא"מ באוגוסט. באיזור ינואר אמא שלי מצטרפת אליי לארגנטינה וצ´ילה. המטרה היא שבתקופה הזאת הטיול יהיה קצת יותר נינוח ופחות בעל אופי תרמילאי. השאלה אם כן היא, אם אפשר לעשות עם אמא שלי את איזור הקראטרה אוסטראל או שעדיף לי לעשות אותו לבד לפני או אחרי שהיא מגיעה בטרמפים/תחבורה ציבורית על מנת לא לפספס את הטרקים היפים באזור שאמא שלי לא תוכל לעשות? אני אשמח בנוסף, לקבל עוד הצעות לאזור שיותר מתאימות לאופי כזה של טיול. תודה!

איל

5/28/2009 2:12:18 AM

היי שאלת שאלה קשה. בעיקרון התשובה האוטומטית היא לעשות את הקראטרה לפני או אחרי. מצד שני כל אזור הקראטרה הוא מדהים ביופיו ואפשר לעשות את הקראטרה בנחת ובלי לטרק בדרך, וזה לא פוגם בחוויה. מה שכן זה דורש רכב, אם הבנתי אותך נכון, וזה מייקר את כל העסק מאוד. מקוה שעזרתי ולא בלבלתי אותך יותר

guy

5/28/2009 5:09:40 PM

היי לפי דעתי את הקרטרה עדיף לעשות בטרמפים/אוטובוסים אומנם עם אוטו זה הרבה יותר נוח אך בטרמפים זאת חוויה לא נורמלית (מניסיון) כמובן שתצטרכי לקחת איתך אוהל ושקש כי לא תמיד יעצרו אבל בסוף הדרך ההרגשה הכי טובה שיש טיול מהנה. info.redbuenosaires@gmail.com גיא. סוכן נסיעות רד בואנוס איירס

שלומית

5/28/2009 7:32:04 PM

אפשר לעשות את הקאראטרה מדרום לצפון? איזו מהדרכים עדיפה? אני יכולה לסיים עם אמא שלי את הטיול או בברילוצ´ה (את הטיולים באזור אני כבר עושה איתה) ולהמשיך דרומה, או באל קלאפטה - ואחרי שהיא עוזבת לעשות את טרק הפיץ רוי ומשם להמשיך צפונה.

guy

5/28/2009 8:05:35 PM

את הקרטרה אפשר לעשות בכל דרך שתבחרי דרום לצפון צפון לדרום אין דרך עדיפה שתי הדרכים הן אותה הדרך אזור ברילוצה, אל בולסון לפי דעתי יהיה מצויין לעשות עם אמא מתאים מאוד לטיולי משפחות info.redbuenosaires@gmail.com גיא.סוכן נסיעות רד בואנוס איירס

טניה

7/27/2009 3:07:20 PM

אני עשיתי את זה מצפון לדרום והיה ממש מעולה

dan

5/28/2009 10:24:11 PM

הדרך העדיפה ביותר היא הדרך שמשתלבת בטיול שלך בצורה הטובה ביותר, את הקאראטרה את יכולה להתחיל מצפון ומדרום כמו שנכתב פה, אם תבחרי לעשות את פטגוניה מצפון לדרום- כך גם תעשי את הקאראטרה, כמובן גם ההפך. השיקולים שאת צריכה לקחת בחשבון- איפה את רוצה להתחיל? איפה את רוצה לסיים? אם את עושה את הקאראטרה וימאס לך ממסלול המטיילים השחוק אם תרצי לראות איזור ואוכלוסיה שלא עוצבה ע"י התיירות, תקפצי לביקור באי צי´ילואה, שנמצא צפונית לקאראטרה (חלק יאמרו שהוא חלק מהקאראטרה) אי דייגים עם אוכלוסיה יוצאת במינה. לשאלות ופרטים נוספים: dan_casazoola@gmail.com דן, סוכן נסיעות. קאסה זולה- בואנוס איירס או באתר הבית שלנו www.casazoola.com.ar