נדב

5/10/2006 12:23:03 AM

193

טיסות פנים

שלום לכולם. אני ושני חברים שלי נוסעים ב 29 למאי וחוזרים בתחילת אוקטובר (הולכים ללמוד, מה לעשות). אנחנו נוחתים בבואנוס, והטיסה חזרה היא מקיטו, אקוודור. מכיוון שכולנו עניים מרודים, אנחנו מנסים לצמצם בטיסות פנים כמה שיותר. מחישוב קל, נראה כי טיסת הפנים היחידה שנעשה היא מסלבדור בברזיל ללה-פס, בוליביה. מהתבוננות באתרי טיסות - הן נורא יקרות (600-800$) מה שנראה לנו לא הגיוני ומופקר. מישהו יכול לומר לי כמה בערך טיסה שכזו צריכה לעלות, ובכלל מה טווח המחירים לטיסות פנים ביבשת. תודה רבה, נדב.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

שגיא

5/10/2006 12:49:53 AM

אם אתם עניים מרודים - הווחתם, אין כמו לנסוע כאן ביבשת המדהימה הזו ותוותרו על טיסות. טיסות פנים זה הדבר הראשון שהייתי מוותר כאן. אתה יודע, הטרנד האחרון של האמריקאיים מארה"ב/ קנדה הוא להגיע לאושוואיה, קצה ארץ האש של ארגנטינה בנסיעה בלבד משם, כל הדרך, ממש בלי טיסות. נסיעה טובה.

בועז

5/10/2006 1:09:33 AM

תנסו למצוא טיסת לילה זולה מסלבדור לריו או לסאו פאולו ומשם יש טיסה זולה בהרבה יותר לבוליביה(אני חושב שלסנטה קרוז אבל גם אחלה)

אילן

5/20/2006 5:03:05 PM

יש לכם כל כך הרבה זמן למה לטוס עם אפשר לעשות את הדרך בשייט מלא חוויות מברזיל דרך האמזונס לפרו בחצי מחיר כולל לינות ואוכל