רז

4/22/2009 5:34:41 PM

312

טיפים מקסיקו וגואטמלה

חזרתי אתמול מטיול של 3 שבועות בגואטמלה ומקסיקו ואני חייבת לציין :לא לחשוב פעמיים טוסו מיידית לשם מקומות מדהימים, פיסות גן עדן קטנות, מחירים טובים... לפני הטיסה נעזרתי בטיפים בפורום ,רובם עזרו לי מאד ויש לי כמה טיפים משלי: 1. באנטיגואה- גסט האוס מומלץ הוא-קאסה שלום.יש אינטרנט חופשי, וזה כולל ארוחת בוקר ממש טובה. מים חמים בחדרים ואחלה מקום לנחיתה רכה .מחיר- 150 קצאל.(המחיר עבור שניים) 2. בסן פדרו- אגם אטיטלן. גסט האוס מומלץ- קאסה לולה. חדרים חדשים ,מרווחים ,נקיים. מיקום מרכזי. מחיר- 150 קצאל.(מחיר עבור שניים) 3. אפשר לישון בקובאן ולקחת משם טיול של יום לסמוק שמפיי. מקום מדהים ומהנה לא לפספס. 4. בפלורס- מלון מומלץ- הוטל מירדור. חדרים נקיים, מרפסת עם נוף לאגם. מחיר: 130 קצאל.( עבור שניים). יש חדרים בלי נוף לאגם מחיר:80 קצאל. 5. מעבר גבול מגואטמלה למקסיקו-סהכ" זה לקח 7 שעות. נוסעים מפלורס 3 וחצי שעות למעבר גבול- נסעיה מגעילה ביותר, בדרך עפר משובשת כל הדרך קפיצות... לאחר מכן מגיעים לבוטקה באמצע הדרך משלמים שם 40 קצאל דמי יציאה מגואטמלה. וממשיכים עוד 5 דקות עד נהר, שם עולים על סירה ושטים 20 דקות בנהר מדהים. לאחר מכן מגיעים לחוף ועולים על שטל לכיוון פאלנקה-נסיעה של שעתיים וחצי. .הכול מסודר דרך הכרטיס שאתם מזמינים. לנו זה עלה 265 קצאל לאדם. יש סוכנויות בפלורס שניתן להוריד במחיר.ממש כמה דקות לאחר שעליתם על השטל לכיוון פאלנקה הנהג יעצור בביקורת דרכונים ושם תקבלו כרטיס תייר ,שעליכם לשלם 20 דולר לאדם באחד הבנקים לפני הטיסה חזרה ממקסיקו. ועוד כמה דקות לאחר מכן תצטרכו לשלם 15 פזו דמי כניסה למקסיקו 6. סן קריסטובל- יגיל לא מצאתי את הגסט האוס שלך !!?? שאלנו כל מיני אנשים- סוכני נסיעות , נהגי מוניות.... אף אחד לא מכיר וממש חיכיתי להגיע לשם. הגענו לשם במהלך החג-פסחא והעיר הייתה מפוצצת אנשים ואפס מקומות במלונות בקיצור החוויה שלנו מסן קריסטובל לא משהו. 7. קנקון- מלון מומלץ- הוטל בנמפק. 64 דולר ללילה. ממוקם בכניסה לאזור המלונות בקנקון. מלון נקי, מסודר, חדברים ענקיים, מפנקים ביותר. 8. מקסיקו סיטי- מלון מומלץ- ריאזור הוטל. כולל העברות חינם לשדה התעופה וחזרה. בחירה בים ארוחת בוקר לערב. החדרים הכי יפים שראיתי בחיי- ענקיים, מפנקים, מרווחים. שמים דגש על הפרטים הקטנים ביותר. עלות- 68 דולר .מומלץ מאד למי שנוחת או ממתין לטיסה. קצת ארוך. מקווה שעזרתי למישהו.....

למידע נוסף על: גואטמלה

מחפשים מלון בגואטמלה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ליאור

4/23/2009 1:35:16 PM

היי, אני מתכנן טיול ליעדים אלה בחודשים מאי-יוני.. רציתי לשאול איזה טיסות הזמנת מן הארץ? אני מבין שהמראת חזרה ממקסיקו, האם בהלוך נחתת בגואטמלה? האם הזמנתם טיסות פנים במקסיקו? בתודה מראש, ליאור

רז

4/23/2009 5:16:49 PM

בהלוך נחתנו בגואטמלה סיטי עם חברת איבריה עשינו טיסת פנים במקסיקו. מקנקון למקסיקו סיטי עם חברת אירומקסיקנה( חברה מעולה, טיסה של שעתיים) עלות-170 דולר לאדם. בחזור טסנו ממקסיקו סיטי לארץ גם כן עם חברת איבריה, כמובן שהייתה המתנה בספרד גם בהלוך גם בחזור. טיסת ההלוך וטיסת החזור הכל באותו כרטיס. ביי וטיול נעים.

רז

4/23/2009 5:20:02 PM

את 2 הכרטיסים הזמנו מהארץ. יכול להיות שבמקסיקו עצמה המחיר של טיסת הפנים זול יותר ממה שאני הזמנתי.

ליאור

4/24/2009 10:42:17 AM

תודה רבה! ליאור

מא

4/25/2009 9:56:30 PM

1. איך קנית את הכרטיס?-סוכנות נסיעות, אינטרנט או משהו אחר.. 2. קנית בארץ או במקסיקו? 3. כמה זמן לפני הטיסה לפני קנית? תודה רבה.

רז

4/26/2009 8:30:29 AM

קניתי את הכרטיסים של טיסת הפנים בארץ בחברת איסתא. בערך חודש לפני הטיול. טיול מהנה...

יפעת

5/14/2012 9:52:42 AM

הי ראיתי שכתבת שישנת בקובאן ומשם לקחת טיול לסמוק שמפיי. את זוכרת איפה ישנת או מקומות אחרים בקובאן שאת יודעת שמומלץ לישון בהם? וגם - דרך איזו סוכנות טיולים/הוסטל לקחתם את הטיול לסמוק שמפיי? תודה רבה יפעת