אבישג

4/2/2009 5:28:44 PM

262

צריכה עזרה וייעוץ

קניתי כרטיס ללימה ב3 לאוגוסט וחזרה מסאו פאולו ב20 באוקטובר- מה שמשאיר לי חודשיים וחצי לטייל. התכנון שלי היה פרו בוליביה.. דיברתי עכשיו עם סוכנת ביטוח בהראל ושאלתי אותה על האיתור והחילוץ והמשפט הקבוע שלה:את מבוטחת אבל זה בעייתי. בסוף שאלתי אותה תכלס אם כדאי לי ליסוע לבוליביה והיא אמרה שהיא לא הייתה נוסעת כרגע... מה שמשנה לי קצת את התוכניות למישהו יש רעיון חדש איך לחלק את הזמן? האם זה הגיוני ליסוע ללימה ולהיות בפרו חודש, חודש וחצי ואז לעלות לאקוודור וקולומביה. או של"דלג" על בוליביה ולטוס לארגנטינהצ´ילה בתחילת אמצע ספטמבר. או לשנות בכלל את יעד הטיסה הראשון ואז לשנות את המסלול.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

4/2/2009 6:00:22 PM

רעיון חדש = לא להקשיב לסוכנת הביטוח של הראל... הרי היא אומרת: "את מבוטחת", אז מה העניין ? או שאת מבוטחת או שלא - יש באמצע ?! בוליביה מדינה נפלאה ואין שום בעיה לטייל בה. אני ממליץ בחום ! אם בכל זאת את מוותרת על בוליביה, מציע לך לקחת את כל החדשיים וחצי לטובת פרו, ואם במקרה נמאס לך, גם לאקוודור. אם תהיינה לך שאלות נוספות כתבי לי ואשמח לעזור ! להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

אלי

4/2/2009 6:18:49 PM

איזה גנובה... בוליביה מדינה קצת ג´יפה אבל חווית הטיול בה מדהימה והיא ארץ עם נופים עוצרי נשימה, המון ישראלים נכנסים ונהנים ואין סיבה שגם את לא תהני שם. תתקשרי אליה ותגידי לה שאמרתי שהיא מהבולה

אילן

4/2/2009 6:21:50 PM

עם את בוחרת לטייל בפרו ומשם לעבור לברזיל מציע לך חוויה של שייט וטיול בצפון פרו באיקיטוס ומשם להפליג ולחצות לברזיל על האמאזונס אשמח להוסיף פרטים אילן

עינב

4/3/2009 1:36:28 AM

2 חברים שלי שם עכשיו הם אומרים שהכל מצויין והם נהנים בטירוף

אבישג

4/3/2009 2:16:45 AM

בעניין הביטוח, היא אמרה שהבעייתיות היא רק באיתור ובחילוץ... אניו יודעת שמבחינת לטייל שם אז אין בעייה- אבל אני די מפחדת מהבחינה של מה יקרה אם תהיה חס וחלילה תאונה... מי יבוא להציל אותי??? (זה היה בהקצנה)