שני

3/26/2009 4:16:17 PM

179

שאלה חשובה בקשר למסלול הטיול!!

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני טסה באפריל למשך חמישה חודשין. נוחתת בבואנוס איירס, וחוזרת ממריו בברזיל. השאלה שלי היא במידה ואני רוצה להיום בארגנטינה ,בוליביה ,פרו, צילה, אקוודור וברזיל האם שווה לי לקחת טיסה פנימית מארגנטינה לברזיל ומשם לרדת חזרה, או האם כדאי לי דווקא לעלות ולקחת טיסה מאקוודור לברזיל? מה הכי ישתלם לי מבחינת זמן וכסף?וכמובן, מבחינת המסלול הנוח ביותר? אשמח לתשובה בהקדם!!

yotam

3/26/2009 5:19:03 PM

הי שני מבחינת העונות, אפריל טוב יותר לטיול בארגנטינה מאשר אוגוסט. מבחינת עלויות, אם תטפסי מארגנטינה צפונה ובסופו של דבר תטוסי מאקוודור לברזיל = מדובר יהיה על טיסה אחת. לעומת זאת, נניח שתטוסי מארגנטינה לברזיל, ומשם תרצי להגיע לאקוודור ולרדת דרומה, תאלצי לטוס שנית, והפעם מברזיל לאקוודור, כך שהפעם מדובר יהיה בשתי טיסות ולא אחת ! מכאן שגם העונות וגם העלויות תומכות באופציה של ארגנטינה-צ´ילה-בוליביה-פרו-אקוודור-ברזיל. ללא קשר לנאמר כאן, מציע לך לצמצם במדינות, מפני שמדובר במדינות גדולות מאד, וחלק ניכר מזמן ומתקציב הטיול שלך יוקדש לנסיעות ארוכות ולטיסות (מה גם שלא תזכי לחוות רבים מהמקומות והתרבויות בצורה מעמיקה ורצינית וממצה יותר). אם תהיינה לך שאלות נוספות כתבי לי ואשמח לעזור: yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, בשם צוות "קאסה זולה", בואנוס איירס

שני

3/29/2009 12:08:51 AM

קודם כל, המוןתודה על תגובתך המהירה והמצוינת, אך האם יש לך מושג כמה בערך עולה טיסה במידה ואני לא מזמינה אותה מהארץ מברזיל לאוודור פחות או יותר? והאם שווה לי להזמין אותה כבר מהארץ או שם?