מרגריטה

3/20/2009 12:50:58 PM

241

התייעצות בקשר לכסף..אשמח לעזרה

אני מתכננת לטוס לדרום אמריקה ל4 חודשים בין מאי לספטמבר ולהיות במדינות קולומביה פרו ברזיל וארגנטינה (כמובן שיכולים להיות שינויים מבחינת מזג אויר ומבחינת זמן) אז כרטיס טיסה יעלה לי בסביבות 5000 שח ומעלה..הבנתי שהמחירים עלו בימים האחרונים.. ביטוח בסביבות 1000 שח ועוד ציוד פה ושם (מתכננת לקנות רק ביגוד ודברים ממש נחוצים אני לא מתככננת להסחב עם מלא ציוד מישראל)וחיסונים כמובן השאלה אם 18000 שח פלוס מינוס יספיקו לי למחייה של 4 חודשים במדינות שהזכרתי (מחייה שכוללת גם טיסות פנימיות ואטרקציות וכד´) תודה רבה ואשמח אם תענו שבת שלום לכולם

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

3/20/2009 3:24:44 PM

הי מגי 18,000 ש"ח יכולים בהחלט להספיק לך לשם טיול שכזה, אך בכל זאת מדובר בסכום מאד גבולי... יהיה עליך לכלכל הוצאותיך בתבונה אם תרצי באמת לבקר בכל ארבע המדינות הללו בפרק זמן של ארבעה חדשים. באופן אישי אני מציע לך לקצץ מן התכנון מדינה או שתיים, ולהתמקד יותר בטיולים במדינות שנותרו, וכך מצד אחד לחסוך בהוצאות של עוד נסיעות ארוכות/טיסה, ומצד שני להרוויח מימד של עומק במקומות בהם תבקרי. אם תהיינה לך שאלות נוספות כתבי לי ואשמח לעזור : להתראות, יותם, בואנוס איירס

מרגריטה

3/21/2009 12:13:00 PM

תודה על התגובה.. אבל בכל זאת אם אני כן רוצה לעבור ב4 המדינות הללו וכן להנות מהדברים שיש להן להציע (כמובן שאני לא מתכוונת ללון במלונות פאר וכד´ אבל הבנת את הכוונה שלי) אז מה הסכום פחות או יותר שכדאי לקחת איתי?

yotam

3/21/2009 3:36:46 PM

1200$ כפול 4 פחותויותר