ארז

3/14/2009 10:47:15 PM

370

טיסה מאושוואיה לברילוצ´ה

שוב צריך עזרה... ויתרתי על כל רעיון הארנס ובמקום זה אני כנראה ארד מקלאפטה לאושוואיה כמה תעלה לי טיסה משם לברילוצ´ה וכל כמה זמן יש לשם טיסה? כמובן שאני אשמח להצעות לגבי טיסות למרות שאני לא יודע תאריך עדיין, לקראת סופ השבוע. אגב, שאלה על הדרך, מישהו יודע כמה זמן אוטובוס מקלאפטה לאושוואיה? שוב פעם תודה! ארז

למידע נוסף על: ברילוצ´ה
שי

3/14/2009 11:46:25 PM

אספר לך מה אני עשיתי.. מאל בולסון לאסקל, (שעתיים) מאסקל לקומודורו ריבדרביה(10 שעות) מקומדורו לאושואיה (16 שעות לכל היותר). כדי להגיע לאל קלאפטה אתה צריך לחזור שוב לקומודורו ריבדרביה מאושואיה וזה בערך 4 בשעות בין קומודורו לאל קלאפטה.. כדי להצפין למעלה מאל קלאפטה, קח אוטובוס לפורטו מדרין תראה קצת פינגויינים וכלבי ים ואפילו לוויתנים תשאר שם יומיים לכל היותר, יש שם גם אחלה פאבים ומשם תעלה לאן שאתה רוצה או בואנוס איירס או בחזרה לברילוצ´ה לגבי טיסות.. אם אתה נמצא בברילוצ´ה אתה יכול לברר שם לפי דעתי זה נע בסיבות ה 150$ וזה הכל יחסי לאותו הרגע.. אל תשקח שאתה נמצא בטיול וכל הפאן זה לעשות את ארגנטינה באוטובוסים.. תתענג לך על אוטובוס קאמה ותהיה המאושר באדם.. שמחתי לעזור. -157-

ארז

3/15/2009 1:04:46 AM

אני כרגע בקלאפטה, אקח מחר אוטובוס וכדי לא לעבור פה שוב אקח טיסה תודה!

ארז

3/15/2009 3:12:12 PM

הבנתי שלא בטוח יש טיסות, מה הדרך המהירה ביותר באוטובוס או אפילו טיסה מקום אחר אם משתלם שוב המון תודה

ארז

3/15/2009 10:46:36 PM

if there is a flights, like i wrote before muca gracias