מרגריטה

3/9/2009 4:35:09 PM

115

עזרה בקשר לטיסה ומסלול

אני ו2 חברותי מתכננות לטוס במאי לדרום אמריקה ל4 חודשים (עד ספטמבר) אנחנו רוצות לנחות בבואנוס איירס ומשם לעלות צפונה.. אנחנו שואפות להיות בארגנטינה, ברזיל,קולומביה,אקוודור ופרו.. כמה שאלות: 1.מאיפה כדאי לקחת טיסה חזרה ארצה? הכוונה איזה מסלול כדאי לתכנן כך שהמדינה האחרונה שבה נהיה ממנה ניקח טיסה חזרה. 2.האם 4 חודשים זה בכלל זמן מספיק לכל המדינות האלו? 3.ואם לא על מה אפשר לוותר ועל מה לא? תודה:) נ.ב אם יש מישהו שאפשר להתייעץ איתוה באופן שוטף זה יהיה מעולה חג שמח

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

3/9/2009 6:51:46 PM

הי מגי חמש מדינות ששתיים מהן הן מן הגדולות בעולם, בארבעה חדשי טיול בלבד, יעלו לכן הרבה, וגרוע מכך, יגרמו לכן לבזבז זמן ניכר בנסיעות וקפיצות מפנינת תיירות אחת לשניה. אני מציע לכן להתמקד בלא יותר משתיים-שלש מדינות בטיול כה קצר. ארגנטינה-ברזיל, או ארגנטינה-ברזיל אקוודור יכולות להיות אופציות מוצלחות. אם ארגנטינה לא חובה בשבילך, גם קולומביה + אקוודור ואולי גם פרו יכולות בהחלט לעשות לך את זה. ברגע שתבחרי בתכנית בגדול, יהיה לך קל יותר להחליט מאין לטוס בחזרה הביתה. לוותר למעשה לא ניתן על שום דבר... מנגד, שום דבר אינו בגדר "חובה", למעט מה שאת תגדירי לעצמך ככזה. שימי לב רק שאינך מגדירה יותר מדי מקומות חובה לטיול בן ארבעה חדשים (קניית מפה תקל עליך מאד בעניין זה). את בהחלט מוזמנת להוועץ עמי באופן שוטף = כתבי לי ואשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס