משה

2/24/2009 10:37:41 PM

186

צניחה חופשיתחחח

מהם מחירים סבירים לצניחה חופשית ואיפה מומלץ לעשות תודה

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

2/25/2009 2:46:18 PM

אהלן צניחה חפשית היא אחת האטראקציות המטורפות !! זה לא ממש דבר שמודדים בכסף, כי שום דבר לא ישווה לריגוש המדהים שיוצרת החוויה הזו ! בבואנוס איירס המחירים הם באזור של 190 דולר לאדם פחות או יותר. לפרטים נוספים ושאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור: yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

ליאורה

2/26/2009 6:03:47 AM

קשה לתאר במילים את הנפילה החופשית... וגם, כשכבר נפתח המצנח. איפה שלא תעשה את זה, צפויה לך חויה בלתי נשכחת... מה שמשתנה, זה רק הנוף. בארגנטינה צונחים בכמה מקומות: בבואנוס איירס - נוף של עיר ענק עם שדות ירוקים מסביב - גובה 3000 מטר ברוסריו - סנטה פה, נוף דומה אך העיר יותר קטנה - גובה 3000 מטר בקורדובה - נוף של עיר גדולה עם גבעות מסביב, מזכיר קצת את הגליל שלנו - גובה כ- 2700 מטר מר דל פלטה - נוף של עיר, ים ושמורות טבע סביב אגמים קטנים (לפי סדרי הגודל של ארגנטינה...) המחיר כאן הוא 605 פסו כולל DVD תמונות דיגיטליות, הסעות וחולצה. לא יודעת מה המחירים ביתר הערים תהנה!!!! -168-

randle

2/26/2009 3:43:37 PM

ובשאר לא

ליאורה

2/27/2009 2:13:52 AM

לפני שנה בדיוק הייתה כאן תאונה מצערת בה נהרגו שניים (המדריך והמטייל - לא ישראלים). אולי זה ישמע קצת ציני, אבל זה בידיוק טיבו של הספורט האתגרי, אחרת לא היו קוראים לו כך. התאונה יכולה לקרות בכל מקום, זה לא קרה מחוסר מקצויות... למעשה, זה מעיד על ההפך... "מי שלא עושה - לא טועה". אני עובדת עם החברה הזאת כבר שלוש שנים. במהלך התקופה הזאת יצאו דרכי לצניחה קרוב ל -3000 ישראלים, וזה בלי לציין את הישראלים שלא התארחו אצלי ועוד כל המטיילים האחרים שמגיעים לחברה דרך הוסטלים אחרים. בכל השלוש שנים, זו התאונה היחידה שקרתה... בלי לציין מקרים בודדים של נקע ברגל כתוצאה מאי ציות להוראות בזמן הנחיתה. ובכלל....... אחרי כל מקרי המוות ב"כביש המוות" בבוליביה... האם הפסיקו לטייל שם? מעבר לכל זה, ציינתי לפניך את כל האפשרויות בארגנטינה עם המידע שיש בידי כדי שתוכל לבחור. אני צנחתי כאן גם הבת שלי.