איתי

2/22/2009 7:46:06 PM

202

איי הגלאפגוס

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני מעוניין להגיע לאיים מישהו יכול להגיד לי באיזה סכום מדובר וכמה זמן שהייה זה? אפשר להגיע כל השנה או שיש עונה מסוימת?

mor

2/24/2009 6:42:30 PM

תיצור קשר עם איתי מהוסטל טרנסילבניה הפרטים באתר בהסברים על העיירה באניוס באקוודור. הוא מוצא דילים יחסית זולים ודרך המסננת שלו לא עוקצים אותך ביותר כסף. בתכלס, רק מי שמשלם הכי הרבה לאוניות היקרות ולקרוזים היקרים לגמרי מרוצה כי הקרוזים הזולים שיותר רלוונטים למוצ´ילרים כמעט תמיד עם תקלה פה תקלה שם. תתיעץ עם איתי. יש שם גם טלפון

noam

2/24/2009 9:52:36 PM

אח שלי שטויות מה שאמרו לך,ברור שתתייעץ עם איתי מטרנסילווניה הוא אחלה בן אדם והוא עזר לי מאוד כשהייתי אצלו בהוסטל והוא בהחלט הוסטל חם ומפנק!אבל בנוגע לגלאפאגוס,יש שתי חברות טיסה תאמה ואירוגל,פשוט לך לסוכנות שלהם בשדה התעופה בגוויאקיל ותתחיל לשאול מחירים,כרטיס סטודנט עוזר אני קניתי ככה ב300 דולר שזה יותר נמוך מהאינטרנט!מהרגע שנחתת באי המרכזי אתה משלם עוד 100 דולר מס כניסה ומאותו רגע זה רגיל,יש הוסטלים ומסעדות וסופרים והכל אתה יכול לסגור לבד בלי קרוזים ייקרים מייאשים שתמיד נתקלים בבעיות! עוד טיפ קטן,אל תסגור פרט לצלילות שום דבר בערב או יום קודם,תגיע לרציף בבוקר בשבע וחצי ותתמקח שם על כרטיסים אחרונים ובמקום כרטיס ב-75 דולר לאדם זה ירד ל-25!!איזה טירוף וזה רק בגלל שזה כרטיסים אחרונים והם רוצים להרויח מעט מאשר לא להרוויח כלום! יש הוסטל מצוין באי המרכזי בשם איספניה לבעלים קוראים אסטר והיא אקוודורית והיא מקסימה והיא תעזור לך בשמחה בהכל!שוב,הכל אפשר בצורה אצמעית בלי טורים יקרים ומבוזבזים,הייתי 12 יום ועלה לי 850 דולר כולל טיסות והכל ורק בגלל ההתמקחויות ובגלל שהכל עשינו אצמעית תהנה