יובל

2/19/2009 1:05:11 AM

428

לונלטי פלנט או פוטפרינט?

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אז יש לי את שני הספרים, אבל עכשיו הגעתי לשלב האריזה, וברור לי שלקחת את שניהם זה כבד... איזה ספר עדיף (מבחינת המתצאות, מידע על מקומות וגם - כן - נוחות קריאה - והכוונה שעברית יותר נוח לקרוא מאנגלית)? מצד אחד יש הלונלי פלנט בעברית - לא הגרסה הכי חדשה, אבל משהו טוב שקיבלתי ממישהו שחזר מדרום אמריקה ומצד שני יש ההHandbook של FootPrint באנגלית גירסת 2009 - וגם עליו המליצו לי... בדילמה... יש עצות?

עינב

2/19/2009 1:36:41 AM

הם כבדים מאוד פשוט תצלם את הארצות שתהיה בהם ותשים בקלסר שקוף. בהרבה יותר נוח מאשר לסחוב את הספר וחבל גם על הספר הוא ממשיך דורות והוא סתם יהרס לך שם

yotam

2/19/2009 2:31:25 PM

אהלן באמת מדוע להסחב לחינם עם ספר שהוא גם כבד וגם כללי ביותר ומספק מעין רשימות מכלת במקום מידע חשוב וספציפי ומקיף יותר ? אני מציע לך לרכוש ספר קטן וקל בהרבה, שיעסוק באופן פרטני במדינה הראשונה בה אתה עומד לטייל. כאשר אתה עובר למדינה הבאה החלף את הספר בספר באותו סגנון על היעד הבא (או מכור את שלך וקנה את האחר וגו´). אם תהיינה לך שאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור: yotam@casazoola.com.ar להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

yotam

2/19/2009 7:47:36 PM

ומנסיוני האישי, עצם היותו של דבר מסויים בלתי נפוץ, אין זה בהכרח אומר שהוא אינו נכון = בד"כ זה בדיוק להיפך !! למצוא חנויות ספרים זו "עבודה" של חצי שעה בדיוק, והיא בהחלט מצדיקה את המאמץ אפילו אם זה יקח יומיים. מילון כיס בהחלט יוכל להתאים למתקשים באנגלית (ומוטב, בספרדית)וכבונוס אנשים אלה גם יזכו לשפר את האנגלית שלהם על הדרך ! להתראות, יותם

avi

2/20/2009 4:44:48 PM

חברה , לא לריב..

joe

2/20/2009 6:38:37 PM

יותם מנסה למכור את החוברת שהוא כתב בטיול שלו אבל הוא עושה ב"חשאיות" כדי שלא ימחקו לא את ההודעות ועדיף לונלי בשביל שיהיה מושג כללי

yotam

2/20/2009 8:46:12 PM

הכל לטובת המטייל ומן ההתפלמסויות בין קרני וביני, הקוראים, וגם שנינו, לומדים המון = ובזאת טמונה חשיבות עולם השיח. בניגוד לאנשים מסוכנויות מתחרות שכותבים פה תחת מספר שמות בדויים ומפזרים על עצמם מחמאות ועל אחרים שקרים ("ג´ו4אבר" עאלק), לי אין כל בעיה לעמוד מאחורי דברים שאני כותב ואומר. הספר שלי, בא בין השאר, לתת למטיילים את הידע והכלים ליצירת טיול שיהיה מתאים במיוחד עבור כל אחד ואחת, ובכך ליצור שינוי בתופעת העדר האופיינית כ"כ לנו הישראלים בפרט ולכל בני האדם בכלל, וליצור מצב שבו המטיילים ימצו את חווית הטיול שלהם באופן המוצלח ביותר עבורם, גם מבחינת ההנאה ממנו, וגם מבחינת הגדילה שלהם כבני אדם !! חיברתי, ערכתי והוצאתי את הספר הזה בעצמי, מתוך הרצון ליצור את השינוי הזה בחברה שלנו. אני גאה בתוצאה, ואלפי המטיילים שכבר טיילו עם הספר מחזקים את הגאווה המקצועית שלי, ואת הרצון שלי להמשיך ולנסות לפתוח לפני קו המחשבה של רוב החבר´ה אופקים חדשים. לפיכך מובן שאנסה למכור אותו (אני מזמין אותך אלי למשרד לעיין בו כמה שתרצה, כך תוכל להבין על מה אני מדבר). שבת שלום לכולם. יותם

joe

2/20/2009 9:03:52 PM

בוא נתחיל מזה שאני לא עובד בשביל אף אחד. ונסיים בזה שתפסיק לשחק אותה כאילו אין לך אינטרסים לשווק את עצמך ואת ההוסטל/סוכנות נסיעות שלך

yotam

2/21/2009 3:35:45 PM

נכון מאד, בהחלט יש לי אינטרס לפרסם את הספר שלי ואת הסוכנות בה אני עובד = זה הרי בדיוק מה שכתבתי בהודעה הקודמת ! מובן גם שאין ולא היה לי מה להסתיר בנושא זה, אחרת לא הייתי מסיים כל הודעה שלי ב"יותם, קאסה זולה, בואנוס איירס". ואם היית קורא את מה שכתבתי כמו שצריך, היית מבין שהאינטרס הזה נובע מסיבות רציניות ומתוך מחשבה עמוקה לטובת המטיילים הישראלים והעתיד של כולנו (קרא שנית ושלישית ואולי תבין). מה לעשות שבעולמינו הקפיטליסטי, אנו נאלצים לעבוד למחייתינו ולעשות כסף (אני בטוח שגם אתה, כמו כל אחד אחר, מקבל כסף על העבודה שאתה עושה), אלא שבניגוד למה שאתה מנסה לרמוז, אנו בקאסה זולה איננו עושים כסף "על הגב" של אנשים, אלא נותנים ללקוחות שלנו את מיטב השרותים להם הם זקוקים, ועוד הרבה מעבר לכך. כפי שכתבתי העובדות מדברות בעד עצמן = עשרות אלפי לקוחות מרוצים !! כפי שציינתי אני גאה במה שאני עושה, מפני שהמטרה העיקרית היא קודם כל לעזור ורק אח"כ למכור (וגם זה במחירים הנוחים האפשריים). אני שב ומזמין אותך אלינו = בוא ותוכל להווכח באמיתות דבריי ! להתראות, יותם