לאון

2/4/2009 5:57:20 PM

162

ביטוח לטיול - הראל או פניקס?

שלום לכולם. אני עומד לעשות ביטוח לטיול שלי ואני מתלבט בין 2 אופציות - הראל או פיניקס. שתיהן מכסות ספורט אתגרי ומציעות חילוץ וכו´, בשניהם הסכומי כיסוי די דומים, ורציתי לשאול על מה התם ממליצים? מישהו כאן התנסה עם אחת החברות האלה? מי מהן אמינה? ממי יותר קל לקבל החזרים? מי מעניקה יותר תמיכה ומאפשרת תשלום ישיר לבתי חולים ורופאים (במקום שאני אשלם במקום ואז אבקש החזר בארץ)? אשמח לכמה שיותר פרטים. תודה

dor

2/5/2009 10:42:15 AM

עשיתי סקר די מקיף אז הפרטים הם פניקס זה תחום חדש שלהם נסיון מוכח בשטח זה עוד לא שמעתי ועדיף לא להיות שפן נסיונות בדבר כל כך רציני בסקרים שלי מצאתי שתי חברות עם הוכחות ונסיון של די הרבה שנים כלל והראל אבל גם אתה צריך לבדוק דברים נוספים משהו אחד שלא אהבתי אצל כל חברות הביטוח זה שאתה לא יכול לתבוע כסף בשתי מקרים יחדיו על חזרה מוקדמת ותביעה רפואית אתה צריך לבחור רק תביעה אחת לא ויתרתי מצאתי בחנות מסלול בת"א הם היחידים בארץ שמוכרים את שתי הפוליסות כך שהיה לי מאוד נוח להחליט בסוף עשיתי את הביטוח של חברת כלל כי לחנות מסלול הם היחידים בארץ שיש להם תוספת שאפשר לקבל גם כסף מתביעה רפואית וגם חזרה מוקדמת בהצלחה.