לאון

1/19/2009 11:55:08 PM

218

נחיצות של ציוד

בגדול, הבנתי שחייבים רק נעליים, מעיל ומוצ´לה...ויש לי אותם, אבל מה עם: שק"ש - היה פה דיונים על איזה לקנות, אבל האם בכלל יש צורך? משכירים שק"שים כמו אוהלים או שבכל זאת יש צורך לקנות ולסחוב כל הטיול? אוהל? ערכת בישול? כפפות וכובע צמר? שמיכה/סדין? יש צורך בדברים האלה עוד מהארץ או שפשוט קונים/משכירים שם? בעיקר אני סקרן לגבי שק"ש, כי יש לי אולי אפשרות לקנות עכשיו אחד בזול ממישהו... תודה :-)

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

yotam

1/20/2009 2:13:02 PM

אהלן נחיצות של ציוד תלויה באופי הטיול שלך. אם אתה עומד לטרק ולישון באתרי קמפינג גם מחוץ לטרקים, מוטב שיהיו לך אהל, שק"ש וכל מה שצריך בבית... אם אתה בראש של טיולי יום + שניים-שלושה טרקים פה ושם, ייתכן ששכירת ציוד בהחלט תספק אותך. אני על שק"ש ממליץ כך או כך, מפני שהוא מעניק לך יותר עצמאות במהלך הטיול. אם תהיינה לך שאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור ! להתראות, יותם, "קאסה זולה", בואנוס איירס

לאון

1/21/2009 12:35:05 AM

תודה על הטיפים. סקייפ? מסנג´ר? מייל? פייסבוק? אני רואה שיש לי יותר שאלות אחרי הכל ואני גם די אבוד שוב מבחינת התכנון, אני באמת אשמח לעצה ממישהו שמבין.. תודה

gal

1/21/2009 12:38:19 PM

galegozi11@gmail.com

dor

1/21/2009 10:37:30 AM

ציוד זה דבר מאוד חשוב והכרחי תמיד צריך לצאת מוכן לטיול ולטרק במידה ואתה כמעט לא מתכוון לטרק בכלל רצויי להשכיר ציוד לגבי שק"ש זה דבר מאוד אישי שק"ש ישן הסיבים שלו פחות מבודדים וגם אתה לא יכול לדעת מי ישן בו לפניך וברוב הסיכויים הוא לא עובר את הניקויי צריך להיזהר ממחלות עור שעוברות בכל מקרה אני מצאתי שקי שינה טובים במחיר סביר בחנות מסלול בת"א בהצלחה.