ארז

1/16/2009 4:18:08 PM

212

לגבי ארגנטינה-פרו-ברזיל באפריל

שלום לכולם. אחרי שכבר סגרתי עם חבר שטסים והכל טוב ויפה, לצערי קיבלתי ברז וכרגע אני לבד בכל הסיפור. שאלת השאלות שלי הולכת ככה... ממה שקראתי קצת והספקתי להבין, לטוס לארגנטינה ולברזיל בתחילת אפריל ולסיים בחודש אוגוסט אלו תאריכים לא רצויים בכלל, קשה לטייל במזג האוויר והבנתי שגם אין כלל ישראלים מאחר שהגל הוא שונה. לצערי אין לי זמן אחר לטוס, אני ממש לא גמיש בזמנים ואם אני לא אטוס בתחילת אפריל אני כנראה כבר לא אטוס...אבל אולי עדיף בחודשים האלה שלא לטוס? התכנון הוא בעיקר ארגנטינה, עם עצירות בפרו וברזיל במהלך מאי-יוני. מה לגבי מזג האוויר בחודשים האלה? ומה לגבי מצב הישראלים בחודשים האלה? כיוון שאני טס לבד אני ממש לא רוצה ללכת לאיבוד, בעיקר לגבי ארגנטינה שבה אני רוצה לטייל כמה שיותר... התכנון בארגנטינה הוא ישר לנסוע לברילוצה בסביבות ה-20 לאפריל (איך מזג האוויר בתקופה הזאת? אפשרי לטייל?), להמשיך משם צפונה ולקראת יוני להגיע לפרו (קוסקו בעיקר לדעתי...) ה"פחד" הגדול שלי הוא לגבי הישראלים, הגל שלי קצת שונה משל כולם ממה שהבנתי, אם בכלל יש גל כזה, ואני לא רוצה להגיע למצב שהטיול שלי הפוך ושאני אכניס את עצמי לבעיה... תודה!

gal

1/16/2009 6:56:26 PM

זה בלתי אפשרי לענות לך ככה במייל... תוסיף את המייל שלי בסקייפ/מסנג´ר / פייסבוק ואנסה לעשות לך סדר בראש און ליין.. galegozi11@gmail.com

ארז

1/17/2009 1:57:41 PM

דווקא קראתי על מזג האוויר, ברילוצ´ה מאוד חשובה לי ובגלל זה אני מתלבט ולא יודע אם לקראת סוף אפריל-תחילת מאי אני עוד אוכל לטייל שם. שלג וסקי וכו´ לא מדברים אליי, גם לא טראקים אם שכחתי לציין זאת. במידה ואני אתחיל צפונה ואעשה את דרום ארגנטינה למשל בתחילת חודש אוגוסט, איך מזג האוויר? שוב, לא אוהב טראקים ועדיף ליפול על תקופה של אביב-קיץ ולא על שלג וסקי (: למגיב הראשון, מאמין שאפנה אליך השבוע כשיהיה לי קצת זמן על המסנג´ר. תודה רבה לשניכם!

gal

1/17/2009 2:52:47 PM

עוד שבועיים אני טס ליבשת שוב אז אני מקווה שתספיק...