פלג

12/31/2008 2:04:17 PM

144

שק"ש

עוד פחות משבוע אני טס לדרום אמריקה ועדיין לא קניתי שק"ש. הרבה חבר´ה שחזרו משם אמרו לי שקניית שק"ש זה לא דבר הכרחי אבל מנגד אמרו לי כמה שזה תמיד טוב שיש לך שק"ש למידה ואתה מוצא את עצמך באיזה הוסטל מפוקפק ושזה תמיד עדיף שק"ש משלך בטרקים כאלו ואחרים. מה אתם אומרים?

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ידיד

12/31/2008 4:10:24 PM

אם אתה באמת מתכנן לטרק המון אז בהחלט מומלץ לקחת שק"ש טוב מהארץ. בכל מקרה תמיד תוכל לשלוח אותו חזרה לארץ במידה ותראה שהמשקל והמקום שהוא תופס לך במוצילה מעיקים עליך.

yotam

12/31/2008 5:39:00 PM

אהלן אני אומר שק"ש. שק"ש נותן לך עצמאות, ומקנה לך את הדברים החשובים שציינת בשאלתך. בנוסף במקומות שבעונת השיא מפוצצים מטיילים, קיימת לעיתים בעיה למצוא ציוד פנוי להשכרה עקב הביקוש הרב. כך או כך תוכל להתחיל לטייל ולראות האם מתאים לך לרכוש שק"ש או לא, שכן אם התשובה היא חיובית לא תתקשה למצוא שק"שים באיכות טובה ובמחירים יפים גם לאורך הטיול ביבשת. אם תהיינה לך שאלות נוספות כתוב לי ואשמח לעזור ! להתראות, יותם,  בואנוס איירס

פלג

12/31/2008 9:46:06 PM

וזה באמת חשוב לי לדעת שאני אוכל לקנות במהלך הטיול שק"ש לא פחות טוב מבארץ ולא יותר יקר(לא מצפה ליותר זול). משוואה מאוד פשוטה, אם אני לא אוציא כסף פה אני אוציא שם , לא ביג דיל.

dor

1/6/2009 10:26:52 AM

במידה ואתה באמת מעוניין לטייל ולא רק לבלות בחופי הים שק"ש זה דבר חובה 1.להשכיר שק"ש לא רצויי בגלל מחלות עור 2.שק"ש רצויי שיהיה באמת בטמפרטורה הנכונה ולא סתם כתוב היום לחברות הרציניות יש תו תקן ורצויי לפחות 5- אמיתי 3.לא כדאי לקחת את הצאנס רצויי לצאת מוכן שקי שינה טובים במחירים נורמלים אפשר למצוא גם בארץ 5.אחריות לשק"ש לא תקבלו במידה ורכשתם בחו"ל וזה בדוק גם אני נפגעתי את. את הציוד שלי רכשתי בחנות מסלול בת"א קיבלתי דיל מעולה.